Logitech G230 Nasıldır ?

Kafaya gelen taraf uzun süre kullanımdan sonra yakma yapıyor , acıtıyor . Ben G930 aldım ve sarjı bitince G230'u kullandım . 7.1'in çok etkisi var bu yüzden bütçeniz varsa G430 öneririm 7.1 için . 7.1 kullandıktan sonra G230'un verdiği ses çok kötü geliyor .

Bu kulaklığı şahsen kullanıyorum bana kalırsa iyi bir kulaklık tavsiye ederim bazı iyi ve kötü özellikleri
1. Fazla cızırtı olayı bendede oluyordu ama sorunu çözdüm abartmaya gerek yok şimdi cızırtı hiç yok.
2. Mikrafon sesi ve kulaklıktan gelen ses iyi bana yetiyor ses gayet iyi.
3. Skype veya Teamspeak 3 gibi programlarda mikrafon sesi net veriyor anlaşılır veriyor.
Beğenmediğim yönü
Eğer gözlük takıyorsanız sıkıntı olcaktır çünkü gözlük kulaklığın içine giriyor ve biraz acıtıyor kulağınızı gözlüğün yanları sağ ve sol olmak üzere.
birde mikrafon bükülebiliyor ama çabuk çiziliyor yani yumşacık tırnanızla değdiğiniz an çiziliyor bilmiyorum belki bende oluyordur @Türkay Ersöz sizde oluyormudu bu çizilme sorunu yoksa bendemi oluyor tek ?
Birde G430 Almaya gerek yok bence G230 Gayet iyidir video çekçekseniz idealdir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı