Logitech G29 direksiyon çok hafif

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 6 yıldır Logitech G29 direksiyon setini kullanıyorum. Daha önce bu tarzda bir hata oldu ama 4 yıl önce falan. Çözümünüde hatırlamıyorum. Sorun şu: Oyuna girmeden önce profil oluşturuyorum. Ayrıca Logitech G HUB kullanmaktayım. Logitech G HUB üzerinden oyun için profil oluşturup yay merkezlemesini ve geri bildirim sertliğini ayarlıyorum. Anında direksiyon istediğim ayarlara göre çalışıyor. İstediğim sertlikte dönüyor. Oyuna girer girmez hemen eski haline dönüyor. Serçe parmağıyla bile çevirecek kadar hafifliyor. E tabii öylede oyundan keyif alınmıyor. Force feedback çalışıyor ama direksiyon hafif. Zerre zorlanma yok çevirirken. Çukura falan girince oyunda titriyor veya çarpınca. Ama su gibi hafif. ETS 2 de çözümü Force feedback ayarlarını arttırarak buldum. Ama diğer oyunlarda bunda bu tarzda bir ayar yok. Logitech G HUB'u kaç kez kaldırdım ama işe yaramadı. Logitech Gaming Software da kurdum oda işe yaramadı. Hiçbir şekilde diğer oyunlarda direksiyon sertleşmiyor. Oyuncak gibi dönüyor. Bu sorunu yaşamış veya fikiri olanlar yardımcı olursa sevinirim. Bunaldım artık şu sorundan. Şimdiden teşekkürler herkese.

Geri
Yukarı