Logitech G29 Direksiyon Takılı Kalıyor

Teşekkürler yine de inşallah bekliyorum 😃
Rica ederim :D
Müsait olduğunda dönüş yaparsın, bağlanırım. Zaten hayatım şubelere bağlanıp problem çözmekle geçiyor :)
Bro ben geri dönüşü bekliyorum bugün müsait olursan halledelim :D
Müsait olduğunda dönüş yaparsın, bağlanırım. Zaten hayatım şubelere bağlanıp problem çözmekle geçiyor :)
Burdamısın reis :D geri dönüşünü bekliyorum

Son düzenleme:
@BilgisayarKurdu Selamlar , bir sorum olacaktı Logitech g29 direksiyonda bütün ayarlar çalışıyor fakat donanımdan da baktım direksiyon (wheel axis) bütün oyunlarda sola takılı kalıyor. Bu soruna yardımcı olur musunuz?
Resim atabilir misin?
Neredesin aga uzun zaman oldu geri dönüş yapmadın hala ?
Üslubunu tasvip etmemekle birlikte; aynı yorumu birden fazla kez düzenlediğinde tekrar tekrar bildirim gitmiyor diye tahmin ediyorum. Son alıntının bildirimini anında aldım.

Müsaadenle konuyu tekrar okuyorum, dönüş yapacağım.
@JaiFaim Logitech Gaming Sofware programında direksiyon fonksiyonlarının sorunsuzca çalıştığından emin misin? Tüm hareketleri anlık olarak yazılım ekranında görebiliyor musun her iki yönde de?
@BilgisayarKurdu Selamlar , bi sorum olacaktı Logitech g29 direksiyonda bütün ayarlar çalışıyor fakat donanımdanda baktım direksiyon (wheel axis) bütün oyunlarda sola takılı kalıyor , Bu soruna yardımcı olur musunuz ?
Logitech yazılımında direksiyonu ortaladığında da solda görünüyor mu kalibrasyon?

Son düzenleme:
Resim atabilir misin?

Üslubunu tasvip etmemekle birlikte; aynı yorumu birden fazla kez düzenlediğinde tekrar tekrar bildirim gitmiyor diye tahmin ediyorum. Son alıntının bildirimini anında aldım.

Müsaadenle konuyu tekrar okuyorum, dönüş yapacağım.
@JaiFaim Logitech Gaming Sofware programında direksiyon fonksiyonlarının sorunsuzca çalıştığından emin misin? Tüm hareketleri anlık olarak yazılım ekranında görebiliyor musun her iki yönde de?

Logitech yazılımında direksiyonu ortaladığında da solda görünüyor mu kalibrasyon?
Geri dönüşün için saol görmem için nasıl yaparım yardımcı olur musun ? pedalla vitesi takmadım sadece direksiyon şuanda

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    172,3 KB · Görüntüleme: 179
Tüm oyunlarda aynı problem var mı? Arada geçen sürede Default ayarları denediğin halde sıkıntı devam etti mi?

Yukarıdaki yazılım ile ayar yapmıyordum ben, aşağıdaki pencere ve oyun içi ayarlar ile kontrol sağlıyordum. Direksiyon ayarları bu şekilde olduğu halde tüm oyunlarda direksiyon zor dönüyorsa direksiyonda vardır bir sıkıntı.

Son çare sürücüyü kaldırıp en baştan kurmanı ve ayarları kurcalamadan oyuna girip, yalnızca oyun için ayarları düzgünce yapıp test etmeni tavsiye ederim.

logitech-g27-g29-g920-driver-settings.jpg

Tüm oyunlarda aynı problem var mı? Arada geçen sürede Default ayarları denediğin halde sıkıntı devam etti mi?

Yukarıdaki yazılım ile ayar yapmıyordum ben, aşağıdaki pencere ve oyun içi ayarlar ile kontrol sağlıyordum. Direksiyon ayarları bu şekilde olduğu halde tüm oyunlarda direksiyon zor dönüyorsa direksiyonda vardır bir sıkıntı.

Son çare sürücüyü kaldırıp en baştan kurmanı ve ayarları kurcalamadan oyuna girip, yalnızca oyun için ayarları düzgünce yapıp test etmeni tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 424835
Bu pencereye nasıl bakarım

Logitech Profiller diye geçiyor gördüğüm kadarıyla. Şuan önümde G29 veya Logitech'in yeni G HUB yazılımı olmadığı için arayüzleri tam göremiyorum.

Sürücü ve programı silip tekrar yüklersen de geçerli olur; tahminen ayarlar ile alakalı bir durumdur sizinki.

Logitech Profiller diye geçiyor gördüğüm kadarıyla. Şuan önümde G29 veya Logitech'in yeni G HUB yazılımı olmadığı için arayüzleri tam göremiyorum.

Sürücü ve programı silip tekrar yüklersen de geçerli olur; tahminen ayarlar ile alakalı bir durumdur sizinki.
Dostum sen varya kralsın kral çok teşekür ederim düzeldi valla saolasın seninle iletişimimi kesmek istemem:D numaranı veya discordun fln varsa eklemek isterim :D

Donanımsal bir sıkıntı olmadığı çok belliydi zaten. Ayarlamalar üzerinde bolca deneme yapmanı ve beğendiğin aşamada ekran görüntüsü alıp saklamanı tavsiye ederim.

Bazı ayarlamalar öyle güzel oturuyor ki oyundan aldığın zevki 5'e katlayabiliyor. Steam'de yine aynı isim ile kayıtlıyım her ne kadar oyun oynayacak zaman bulamasam da, sohbet etmek istersen elbette geri çevirmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı