Logitech G29 nasıldır?

Hugean

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben özellikle F1 oyunu için bir direksiyon seti almayi düşünüyorum ve bu konuda araştırmam üzerine Logitech G29 size danışmak istedim. Nasıldır PS4'de kullanacağım. Size özellikle sormak istediğim kullananlar USB kablosunun uzunluğu tahminen ne kadar uzunluktadir yani dibinde kullanamayacagim ama biraz uzaga gidebiliyorsa cok güzel olacak. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
F1 oyunları için ideal G29 sahibiyim ama masaya biraz fazla vuruyor yani dişli sistem olduğu içinde ffbsi bazen tak tak gibi sesler çıkarabiliyor onun dışında bir kötü özelliğini görmedim.

Bütçe biraz artarsa bunu alın.

Dostum biraz diyorsunda attığu, ın ürün 4bin lira civarı adamın alacağı ise 300-400 TL arası.

Dostum biraz diyorsunda attığu, ın ürün 4bin lira civarı adamın alacağı ise 300-400 TL arası.
300-400?

1618244940386.png

Sadece vites 719 TL 300lira ne hocam naptınız? :D
Galiba bunla karıştırdınız.

Dosya Ekleri

• 1618245006949.png
    1618245006949.png
    375 KB · Görüntüleme: 75
Sağ olun dostlar ben vites almayacağım sadece direksiyon almayı düşünüyorum mecbur 2. el alacağız çok pahalı vallahi, sağ olun alırım gibi gözüküyor.

Bu direksiyon setleri çok gereksiz pahalı. Ben de alacağım alamıyorum. Plastik malzeme sonuçta gerçek arabanın şanzuman sistemini komple değiştirsen tutacağı fiyat ile aynı neredeyse. Çok saçma almayın bence kol alın kolla oynayın.

Geri
Yukarı