Logitech G29 vs DFGT

4X3S D3NIED

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar. DFGT ile G29 arasında farklılıklar olduğunu biliyorum fakat aradaki fiyat farkına sizce değer mi? Şimdilerde 2. el G29 mu yoksa 2. el DFGT mi daha mantıklı. DFGT'yi belirli bir süre kullanmışlığım var ses sorunu vs.'İ biliyorum. Fakat son zamanlarda da G29'un piyasası çok arttı. G27 listemde yok fiyatları aşırı şiştiğinden G29 alırım daha iyi :).

Simülasyon oynayacaksanız debriyajlı set şart. Assetto Corsa oynarken bazı serverlarda "Auto Clutch" yardımı da kapalı oluyor. Vites artırıp azaltırken sıkıntılı oluyor bende o yüzden. Kayıyor araba falan.

Aynen ben DFGT kullanırken de kayıyordu demek ki nedeni buymuş. O zaman uygun fiyatlı G29 bulduğumda alırım. G29 dışında Thrustmaster falan da var da onların fiyatı biraz daha pahalı ayrıca simit malzeme kalitesi beni pek tatmin etmeyecek gibi. Teşekkürler.

DFGT artık eskidi. Pedalları çok kötü bence. Simülasyona hiç gitmez gibi geliyor. Çok gürültülüydü yanlış hatırlamıyorsam. G29 olabilir ama bütçe zorlanacaktır elbet. Fakat G29'u bir kere alınca uzun süre kullanabileceksinizdir. Belki 2.el Thrustmaster T150 Pro ve TX modellerine de bakabilirsiniz.

DFGT artık eskidi. Pedalları çok kötü bence. Simülasyona hiç gitmez gibi geliyor. Çok gürültülüydü yanlış hatırlamıyorsam. G29 olabilir ama bütçe zorlanacaktır elbet. Fakat G29'u bir kere alınca uzun süre kullanabileceksinizdir. Belki 2.el Thrustmaster T150 Pro ve TX modellerine de bakabilirsiniz.
Tamamdır çok teşekkürler.

Geri
Yukarı