Logitech G300 Oyuncu Faresi Unboxing + İncelemesi

Arkadaşlar,
Logitech G300 faremi G103'den 3 gün sonra satın aldım. Fiyat olarak 66TL'ye Gold'dan alacaktım. Fakat şubeden, İnternet stoklarına erişim olmadığı için 69,90'a Bimeks'ten satın aldım. Açıkçası 4 TL çokta içime oturmadı. Sonuçta fare çok güzel bir fare ve aradaki fiyat farkını çok rahat kapatıyor diye düşünüyorum.

Unboxing videosu upload esnasında. Yaklaşık 1 saate hazır olur. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@SypeR Yasin ben İlter :) Dostum mouse ve elinin fotoğrafını tek karede çekebilir misin? Mouse'dan alacağım ve merak ediyorum açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kullanıcısıydım ama pişman oldum. Bana çok küçük geldi. Hayırlı olsun. :)
Elden ele farklılık göstermesi normaldir.
Marko nedir sorusunun cevabı: Makro sık kullanılan işlemlerin bir tuş veya tuş bileşimine bağlanarak, bu tuş veya tuş bileşimine basıldığında otomatik olarak yapılmasını sağlama işlemidir.
@SypeR Yasin ben İlter :) Dostum mouse ve elinin fotoğrafını tek karede çekebilir misin? Mouse'dan alacağım ve merak ediyorum açıkçası.
Tabiki de İlter. :)
Hayırlı olsun. :)
Teşekkür ederim. Darısı sizlerin başına. :D

Video uploadlanmış. Yalnız bakmaya vakit bulamayınca görmemişim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@SypeR Büyük ihtimal yarın yada çarşamba alacağım. :) Bloody V7 ile aynı boyuttalarmış bu sebeple G300 tercihi daha mantıklı. Hem tasarım hem kalite açısından.

Hayırlı olsun, mouse ortağıyız artık. Bence gayet büyük bir fare. Herkes nasıl küçük diye şikayet ediyor anlamadım?

Bende zamanında Everest mouse almıştım. Elim büyük olduğu için mouseden memnunum fakat yenilik her zaman iyidir. :D Birde videodaki ses kaliteli ve görüntü kalitesi düşük kalmış.

Birde Skype adresini yanlışlıkla silmişim ya da format attığım için saçmaladı Skype. Özelden atabilir misin?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı