Logitech G300S Macro Çalışmama Sorunu

Erol Şengün

Hectopat
Daha fazla  
Benim 1 gün önce aldığım logitech g300s mausem var. Tuşları çalışıyor ve problem yok. Şu şekilde eminim. Giriş analizi var:

Giriş analizi.png

G tuşlarını özelleştirme bölümünde ilk yani standart olan tuşlarla çalışıyor ama sniper macrosudur minecraft macrosudur. O tip kendi koyduğum macrolar çalışmıyor. Buna bir çözüm bulun. 100 tl boşa gitmesin. Ayrıca denediğim yöntem programı silip yükledim ama işe yaramadı. (Konuyu yanlış yere yanlış biçimde yazdıysam şimdiden özür dilerim ve teşekkürler.)

Masaüstünden uygulamaya geçiş yapınca profil değişmediği oluyordu bende, ışıkları kontrol et, masaüstüne dön tekrar gir düzelir. Ben bu şekilde çözüyordum.

Masaüstünden uygulamaya geçiş yapınca profil değişmediği oluyordu bende, ışıkları kontrol et, masaüstüne dön tekrar gir düzelir. Ben bu şekilde çözüyordum.
O şekilde denedim hani renk profil deismiyodur die ama deisio yani renk bi problem yok sanirim ya bosa gitti 100 tl

Sorunu çözdüm farklı bir sürüm yükledim ve çalıştı son sürüm problemli galiba link (Download Logitech Gaming Software 8.58.183 for Windows Vista/7/8) de bu sorunu olana çözüm

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı