Logitech G300S optik oyuncu mouse alınır mı?

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, 190 TL satış fiyatıyla Logitech G G300S optik oyuncu mouse satın aldım. Technopat'ın'da rehberini yaptığı bu mouse kullanışlı mıdır? Şu anda kullandığım mouse 4 yıl oldu herhangi bir sorunu yok ancak yeni bir mouse almam gerektiğini düşündüm. Kullananlar var mı yorumlarda belirtirseniz sevinirim.

Sanırım ben kullanalı 3 yıl oldu. Halen taş gibi çok memnumum. Logitech alıp memnun kalmadığım ürün olmadı cidden.

Klavye= Logitech g710+
Mouse= Logitech g300s
Oyun Kolu= Logitech f310

Hepsinden de çok memnun kaldım.

Merhaba arkadaşlar, 190 TL satış fiyatıyla Logitech G G300S optik oyuncu mouse satın aldım. Technopat'ın'da rehberini yaptığı bu mouse kullanışlı mıdır? Şu anda kullandığım mouse 4 yıl oldu herhangi bir sorunu yok ancak yeni bir mouse almam gerektiğini düşündüm. Kullananlar var mı yorumlarda belirtirseniz sevinirim.

1.5 sene kullandım sağ ve sol tık basmalarda sorun yaratmaya başladı, Mouse'u hızlı çevirince 180 derece geriye dönme gibi sorunları vardı ve hiç memnun kalmadım. Dün G203 lightsync aldım ve bir hayli hoşuma gitti diyebilirim. Keşke gönderiyi açmadan sipariş etmeseydin. Eğer ürün eline ulaşmadıysa iptal et. Ama ulaştıysa da güle güle kullan bazı kişilerde çok sıkıntı çıkarırken bazıları da sıkıntısız kullanıyor.

Geri
Yukarı