Logitech G305 vs Razer DeathAdder V2 X

Bütçe
1000 lira altı

lMirac

Femtopat
Daha fazla  
Hangi mouse daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
nedenini yazar mısınız hocam

Switchleri, yapi kalitesi vs.

G305 kullanip cift tiklama yasamamak imkansiza yakin. Alan herkeste birkac ay icinde cift tiklama basliyor o modelde. Switchleri, skatezleri berbat ve farenin kapagi ileri geri oynuyor, logosu siliniyor. Tercih etmezdim.

Son düzenleme:
Switchleri, yapi kalitesi vs.

G305 kullanip cift tiklama yasamamak imkansiza yakin. Alan herkeste birkac ay icinde cift tiklama basliyor o modelde. Switchleri, skatezleri berbat ve farenin kapagi ileri geri oynuyor, logosu siliniyor. Tercih etmezdim.
anladım hocam razer alıyorum 1000 lira altı başka öneriniz varmıdır

hocam şimdi baktim razer v2 x daha büyük daha iyi olur benim için
(elimin uzunluğu 20,5 genişliği 9 cm)

Son düzenleme:
Switch'leri, yapi kalitesi vs.

G305 kullanip cift tiklama yasamamak imkansiza yakin. Alan herkeste birkac ay icinde cift tiklama basliyor o modelde. Switch'leri berbat.

Hocam ben hiç yaşamadım yapi kalite dediğiniz nedir malzeme kalitesi diyorsanız G305 çok çok iyi kasasını diyorsanız aşırı sade ve şık rahat oyun oynanıyor.

Eliniz o kadar buyukse V2 X alip gecin zaten.

Hocam ben hiç yaşamadım

İlk birkac ay buyuk ihtimalle sorun olmaz zaten, 6-7 ay kullanimdan sonra yavas yavas switchler sorun cikarmaya basliyor. Elbette kullanim kosullarina bagli olarak herkeste yasanacak sorun degil ama genel anlamda sorunlu switchlere sahip. G305'i uzun sure kullanip memnun olan cok az insan gordum.

V2 X HyperSpeed gibi sikayetlerin nispeten daha az oldugu, daha iyi bir model varken G305 almanin hicbir mantigi yok.

yapi kalite dediğiniz nedir

Bir nevi malzeme kalitesi. Malzeme kalitesi dusuk olan fare gicirdar, sagindan solundan sesler gelir.

Yani, G305'in malzeme kalitesine iyi diyebiliyorsaniz baska fare kullanmadiniz diye dusunuyorum. İyi degil.

İlk birkac ay buyuk ihtimalle sorun olmaz zaten, 6-7 ay kullanimdan sonra yavas yavas Switch'ler sorun cikarmaya basliyor. Elbette kullanim kosullarina bagli olarak herkeste yasanacak sorun degil ama genel anlamda sorunlu Switch'lere sahip. G305'i uzun sure kullanip memnun olan cok az insan gordum.

Bir nevi malzeme kalitesi. Malzeme kalitesi dusuk olan fare gicirdar, sagindan solundan sesler gelir.

Yani, G305'in malzeme kalitesine iyi diyebiliyorsaniz baska fare kullanmadiniz diye dusunuyorum. İyi degil.

Hocam 1.5 yıldır hatta daha fazla kullandım.

İlk birkac ay buyuk ihtimalle sorun olmaz zaten, 6-7 ay kullanimdan sonra yavas yavas Switch'ler sorun cikarmaya basliyor. Elbette kullanim kosullarina bagli olarak herkeste yasanacak sorun degil ama genel anlamda sorunlu Switch'lere sahip. G305'i uzun sure kullanip memnun olan cok az insan gordum.

V2 X HyperSpeed gibi sikayetlerin nispeten daha az oldugu, daha iyi bir model varken G305 almanin hiçbir mantigi yok.

Hocam Razer fanboyluk yapıyorsunuz Logitech kalitesinden haberiniz yok.

Geri
Yukarı