Logitech G332 temassızlık yapıyor

Omer Sozen

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce Logitech G332 aldım fakat zaman geçtikçe bir çok sorunu ortaya çıkmaya başladı. Şu anki durumu şöyle: Kulaklığa en ufak bir müdahale ettiğimde (çıkarıp masaya koyduğumda,kablosunu hareket ettirince gibi ) sadece soldan ses gelmeye başlıyor. Tak çıkar yapınca genelde düzeliyor. Ama çıkardıktan sonra herhangi bir zaman geri takınca 15-20 saniye boyunca bilgisayarda sesler gidiyor. Bazen donukluk yaşanıyor. Ve kulaklığın kendine gelmesi 20 saniye civarı bir süre alıyor. Aynı zamanda bazen mikrofon çok yüksek seviyede kendi kendine bass boosted oluyor. Böyle durumlarda laptopun kendi mikrofonunu kullanmak zorunda kalıyorum. Temassızlık sorunu olduğunu düşünüyorum ama tak çıkar yapınca yine eskisi gibi aynı şekilde sokuyorum jak girişini yani bir değişiklik olmuyor pek. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tak çıakrda bilgisayardaki seslerin gitmesi normal. Ancak sağ taraftaki seslerin gitmesi değil. Jaklıysa jak girişi bozulmuş olabilir, usbliyse kablolarda bir ihtimalle problem olduğunu düşünüyorum. Verdiğiniz bilgi sığ. Kablonun durumu nasıl hep karman çorman mı duruyor?

Tak çıakrda bilgisayardaki seslerin gitmesi normal. Ancak sağ taraftaki seslerin gitmesi değil. Jaklıysa jak girişi bozulmuş olabilir, usbliyse kablolarda bir ihtimalle problem olduğunu düşünüyorum. Verdiğiniz bilgi sığ. Kablonun durumu nasıl hep karman çorman mı duruyor?
Yok ilk aldığım gibi tertemiz, sıfır hasar. Jak girişli. Tertemiz kullandım kulaklığı ama sorunları fazla. Tak çıkarda seslerin gitmesi normal diyorsunuz ama bu 20 saniyeliğine bilgisayarı donduruyor ve oyunun ortasında olunca 20 saniye AFK kalmak zorunda kalıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı