Logitech G333 vs KZ ZSN Pro X

Bütçe
500

fatiih571

Hectopat
Merhaba. Başta Logitech G333 almayı planlıyordum. Amacım PC de kulak üstünden kurtulmak genel olarak oyun ve müzik için kullanacağım. G333'ün müzik kalitesine iyi yorumlar yapılmamış o yüzden emin olamadım. Diğer tarafta KZ kulaklıkları önerenlerde gördüm ama araştırmam yok bilgisi tecrübesi olan oyun ve müzik konusunda paylaşabilir. Bunların dışında başka kulak içi kulaklık önerisinden bulunan olursa ona da bakabilirim. Bütçem maksimum 500 lira.

Masaüstü PC de rekabetçi FPS oyunları ve müzik yoğunlukta kullanacağım bir kulaklık almak istiyorum. Bu iki seçenek arasında kaldım. Logitech tarafında ekolayzer ile seslerin dengeli hale getirildiği söyleniyor. KZ tarafının oyun deneyimi hakkında herhangi bir bilgim yok fakat çok övülüyor gerek model gerek özellikler. Kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim bu gece sipariş vermek istiyorum.

G333 : Logitech G333 Mor Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı - PttAVM.com

KZ ZSN PRO X : KZ ZSN Pro X Kulak İçi Ses Monitörü Metal Kulaklık HiFi Bas IEM Kulaklıklar Spor Gürültü Önleyici Kulaklık (Mikrofonlu Siyah) : Amazon.com.tr: Elektronik

Masaüstü PC de rekabetçi FPS oyunları ve müzik yoğunlukta kullanacağım bir kulaklık almak istiyorum. Bu iki seçenek arasında kaldım. Logitech tarafında ekolayzer ile seslerin dengeli hale getirildiği söyleniyor. KZ tarafının oyun deneyimi hakkında herhangi bir bilgim yok fakat çok övülüyor gerek model gerek özellikler. Kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim bu gece sipariş vermek istiyorum.

G333: Logitech G333 Mor Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı - PttAVM.com

KZ ZSN Pro X: KZ ZSN Pro X Kulak İçi Ses Monitörü Metal Kulaklık HiFi Bas IEM Kulaklıklar Spor Gürültü Önleyici Kulaklık (Mikrofonlu Siyah) : Amazon.com.tr: Elektronik

CS:GO ve Valorant için G333'ü beğenmiştim fakat PUBG'de istediğim performans yoktu. Diğeri için bir şey diyemeyeceğim.

KZ kulaklık 50'ye katlar, büker, çarpar yerden yere vurur ses kalitesi olarak. Ancak mikrofonları berbattır, QKZ VK4 almıştım öylesine aşırı iyiydi hatta şu an kullandığım kafa üstü Alpha S kadar iş görüyordu oyun içi. Ama dediğim gibi Mic'leri meh'tir... AliExpress fiyatlarını TR fiyatlarıyla kıyaslamayı unutma ona göre al.

KZ kulaklık 50'ye katlar, büker, çarpar yerden yere vurur ses kalitesi olarak. Ancak mikrofonları berbattır, QKZ VK4 almıştım öylesine aşırı iyiydi hatta şu an kullandığım kafa üstü Alpha S kadar iş görüyordu oyun içi. Ama dediğim gibi Mic'leri meh'tir... AliExpress fiyatlarını TR fiyatlarıyla kıyaslamayı unutma ona göre al.

Hocam diacorddan desibel ayari yapılarak oda içi sesimi yeterli derecede iletirmi YouTube'dan ses kalitesine baktim iyi duruyor ama az gürültülü ortamda dB ayariyla engelleyebiliyorsa bana yeter denedinizmi DC de daha evvel?

Ayrıca g333 ü sesi yeterli diyip mik kalitesi iyi diye tercih edecektim şimdi siz böyle diyince yine ortadayim.Kz alsaydim dq6 modelini almayi düşündüm onunda yurt içi gonderimi yoktu garanti olmaması sıkıntı olur mu ve kz nin kendi equalaizer ayarlama programi varmi?

Son düzenleme:
Ya kardeşim aslında ben bir önceki yorumda biraz abartmış olabilirim ancak KZ kulaklıklar iem diye geçer ve iem modeller düz Earphone'lardan her türlü çok iyidir ses kalitesinde. O yüzden çok daha iyi olacaklarını tahmin ediyorum KZ'lerin. G333 400 küsure mi ne vardı 2 hafta önce ben de bakmıştım öylesine ama ona kıyasla JBL quantum 50 (sanırım bu model) kulak içi çok daha iyi deniyor yabancı reviewlar tarafından ondan direk eledim onu. KZ aliden alınca vergiyle beraber 600 oluyor o yüzden direk buradan al ben buradan almıştım.
ZSN Pro X'ler mükemmeldi ama DQ6 ilk defa duydum o da iyidir sanırım... Blon03 de çok iyi kulaklıktır ona da bakın isterseniz.

Geri
Yukarı