Logitech G35 Mikrofon Sorunu

umut.ozkan

Hectopat
Daha fazla  
Windows 7 kullanıyorum. Mikrafon kullanmaya başladığım zaman sol kulak cızırdıyor ve mikrafon kullanmayı bitirdiğim zaman da cızırtı gidiyor ne yapabilirim? Skype kullanırken sıkıntı oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıntılı bilgi verirseniz yardımcı olabilirim.
Mesela skype test araması yaptığım zaman cızırtı gelmeye başlıyor.Mikrofonun işi bittiği zaman cızırtı olmuyor. Denetim masasından kayıt aygıtlarını açtığım an soldan hafif bir cızırtı geliyor. Orayı kapattığımda da gidiyor. Başka bilgisayarda da denedim. Sorun çıkmadı. Yeni format attım sorun devam ediyor.

Mesela skype test araması yaptığım zaman cızırtı gelmeye başlıyor.Mikrofonun işi bittiği zaman cızırtı olmuyor. Denetim masasından kayıt aygıtlarını açtığım an soldan hafif bir cızırtı geliyor. Orayı kapattığımda da gidiyor. Başka bilgisayarda da denedim. Sorun çıkmadı. Yeni format attım sorun devam ediyor.
REALTEK ses sürücüsü kullanıyor iseniz, sürücüyü silip tekrar yükleyin.

REALTEK ses sürücüsü kullanıyor iseniz, sürücüyü silip tekrar yükleyin.
Onu da denedim ve ikisi de bağımsız olarak çalışıyor, kulaklığın kendi ses kartı var. Daha önce logitech mouse ile ilgili destek birimiyle görüşmüştüm. Windows 7 kullanmanı tavsiye ederiz demiştim. Windows 7'ye geçtim kulaklıkla ilgili sorun başladı. Tekrar Windows 10 kurmama gerek var mı?

Boş yere o kadar Windows 7 indirdim. Kurması felan derken 3 saatimi aldı. Gel de şimdi bir daha Windows 10 kur. Destek birimine acemi demek övgü felan oluyor.

hocam selamlar konuyu hortlatmak gibi olacak ama şu anda tamamen aynı problemler bende de var kulaklığı yeni aldım ve hiç hoşuma gitmiyo bu. skype ta discord da her şeyde mikrofon işleve geçtiği anda bu ses çıkıyor ortaya bu arada realtek falan demişsiniz ama kulaklığın kendi ses kartı var ve logitechin yaptığı özel bir programla çalışıyor çözümünü bulduysan ve bunu görürsen bana da bir yardım edersen çok sevinirim

G752VS cihazda bu kulaklığı bugün itibariyle alıp kullanmaya başladım ve aynı saçma sorun bende de mevcut. Çözüm önerisi olan?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı