Logitech G402 alınır mı?

Habibi41

Decapat
Kek günü
Logitech G402 almayı düşünüyorum. Şu an kullandığım fare 6 yıl dayandı. 5-6 yıl dayanır mı? Kronik sorunu falan var mı? Önerir misiniz?

Logitech G402 almayı düşünüyorum. Şu an kullandığım fare 6 yıl dayandı. 5-6 yıl dayanır mı? Kronik sorunu falan var mı? Önerir misiniz?

Alınır güzel bir mouse.bütcen yeter ise g502 hero öneririm

Eski bir mouse bence alınmaz. Aynı fiyat aralığında Razer ürünlerine bakabilirsin.

Eski diye neden alınmasın sonuçta 2.el almıyor?

G402 güzel bir FPS faresi. 2 yıl kullandım ve 2-3 ay önce 502'ye geçtim. Geçme sebebim FPS dışında onlarca tür oynamam yoksa fare hala sapasağlam. 502 ise gerçekten her türde oyun oynayıp fonksiyon tuşlarını kullanmayı seven insanlar için çok güzel. 402-502 serisini seviyorum.

Son düzenleme:
Kablosuz da alabilirsin, ben kablosuz aldim gayet de rahat(G305). Ayni fiyat araliginda SteelSeries, Logitech ve Razer kablosuzlari var bakabilirsin.

Razer'dan ne önereceksin Viper Mini mi? Essential mi? Ya da Basilisk :D
O kadar büyük bir fanboyusun ki, G402 mouse'unda kullanılan logonun bile eski logoları olduğunu göremiyorsun. Güncel bir mouse değil ve o fiyat aralığında daha güncel, daha iyi bir mouse almak varken neden güncel olmayan bir ürünün önerelim arkadaşa?

Yeni konular

Geri
Yukarı