Logitech G402 kaydırma pad'i ucundan kalktı

Ensar schwarz

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yaklaşık iki hafta önce Logitech G402 aldım. Ama bugün oyun oynarken bir takılma oldu. Fareyi kontrol ettiğimde en alttaki skatrs ( feet ) artık her ne deniyorsa o kaydırma padinin ucundan kalktığını fark ettim. Geri ittirdim şu an tekrar yapıştı gibi ama neden oldu bilmiyorum. Önceki mouseum 2 sene sonra aynı sorunu çıkarmıştı. Ben de çözüm olarak mousepadi değiştirip yeni mouse aldım ama yine aynı sorun ile karşı karşıyayım. Aldığım mouse pad HyperX Fury s Pro Gaming. Bu alttaki padleri eğer çıkarsa bir şey ile yapıştırsam tutar mı acaba? Veya bu tip şeyleri Türkiye'de satan bir firma biliyor musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, websitemizden alabilirsiniz. wraithesports.com

Merhaba sitenizi kontrol ettim de GM 8.0 Switch'lerin fiyatlarını çok pahalı buldum 4 Switch için 50-60 TL gibi bir fiyat bekliyordum ancak 2 Switch için 52 TL bence çok fazla acaba bununla ilgili bir düzenleme olacak mı ve Kailh 800.000 döndürme ömrüne sahip encoder, fare için kaymaz grip ve mekanik klavyeler için krytox 205G0 gibi ürünler stoklarınıza gelecek mi?

Merhaba sitenizi kontrol ettim de GM 8.0 Switch'lerin fiyatlarını çok pahalı buldum 4 Switch için 50-60 TL gibi bir fiyat bekliyordum ancak 2 Switch için 52 TL bence çok fazla acaba bununla ilgili bir düzenleme olacak mı ve Kailh 800.000 döndürme ömrüne sahip encoder, fare için kaymaz grip ve mekanik klavyeler için krytox 205G0 gibi ürünler stoklarınıza gelecek mi?
Merhaba, öncelikle kailh gm8.0 fiyatına değinmemiz gerekirse, şu anda aliexpress üzerinden 2 switch sipariş ederseniz 22TL + 32TL kargo oluyor. Tabi bir de üzerine %20 civarında gümrük vergisi var. Yani biz Türkiyede KDV ödeyerek aliexpressden bile 10-15TL ucuza satıyoruz aslında.

Tabi aynı şekilde tüm ürünlerimizi aliexpressten veya yurtdışından daha uyguna getirme gibi bir durumumuz da söz konusu değil, zaman zaman sadece Türkiyede o ürünü satıyor olmak için yurt dışı fiyatının 1.5 veya 2 katı gibi fiyatlara satmamız gerekeblir.

Skatezlerimizden de anlayabilceğiniz gibi Wraith olarak hiçbir zaman yüksek fiyatları savunmuyoruz, sadece bu aşamada ithal ettiğimiz bazı ürünleri yeteri kadar uygun fiyatla ithal edemiyoruz. Ancak eğer bu ürünlere yoğun talep olursa büyük hacimli anlaşmalar yapıp fiyatları aşağıya çekebiliriz.

Yakında fare için grip üretiyor ve satıyor olacağız, aynı zamanda klavye&mouse hobisiyle ilgili de birçok yan ürün de geliyor olacak. Teşekkürler.

Geri
Yukarı