Logitech G413 vs Redragon K552

ruzgaar

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle şunu söyleyeyim K552 alma düşüncesindeydim. Bugün de Metropol'e gideceğim orada da MediaMarkt var ben de MediaMarkt'ın sayfasından K552 varsa direkt alayım amacıyla klavyelere bakıyordum. Sonra G413'ü gördüm, ikisi de red Switch. Hangisini almalıyım?

G413 Red Switch değil Romer-G adlı Logitech'in kendi Switch'ini kullanıyor. G413 kullanıcısı olarak ilk başta alışamamıştım fakat biraz zaman geçtikten sonra yazı yazması vesaire çok keyifli hale geldi, sesini çok beğeniyorum. Yine de mağazalara gidip kendi elinle hissedip denemeni ve ondan sonra almanı öneririm.

G413 Logitech'in gene kalitesini gösterdiği bir klavye. 8+ aydır kullanmaktayım ve hiçbir sorun yaşamadım sana da öneririm.

G413 red Switch değil Romer G adlı Logitech'in kendi Switch'ini kullanıyor. G413 kullanıcısı olarak ilk başta alışamamıştım fakat biraz zaman geçtikten sonra yazı yazması vesaire çok keyifli hale geldi, sesini çok beğeniyorum. Yine de mağazalara gidip kendi elinle hissedip denemeni ve ondan sonra almanı öneririm.

Peki ya sesi red Switch gibi değil mi? Çünkü mağazada çok ses olduğundan kolay anlayamayabilirim.

G413 red Switch değil Romer G adlı Logitech'in kendi Switch'ini kullanıyor. G413 kullanıcısı olarak ilk başta alışamamıştım fakat biraz zaman geçtikten sonra yazı yazması vesaire çok keyifli hale geldi, sesini çok beğeniyorum. Yine de mağazalara gidip kendi elinle hissedip denemeni ve ondan sonra almanı öneririm.

Peki RGB sadece kırmızı mı yoksa G HUB'dan falan değişiyor mu veya kombinasyonla?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece kırmızı ve G HUB destekliyor. Sesi red Switch gibi gibi. Ama tuş basmadır falan cidden çok rahat.

Hocam peki ya şeyi fark ettim klavyede ü-ğ-C falan yok onları nasıl basıyonuz.
(Düzenleme: Türkçe Q seçeneği varmış)
@saul g00dman hocam merhaba alacağım klavye ile ilgili size geri dönüş yapacağım demiştim g 413 alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı