Logitech G430 Nasıldır ?

Tasarım hariç iyidir sorun olmadan alabilirsin ancak bu kulaklıkla dışarı çıkamassın mesela müzik dinlemek için o yüzden ben pek sevmiyorum logitech kulaklıklarını ancak diğer kullanımlarda iyidir kulak ağrıtmasına bişey söyleyemeyeceğim.

Razer Kraken alacaktım fakat kulağa takacağım yerler biraz küçük geldi ve vazgeçtim o yüzden G430 almak istiyorum . Tasarım konusunda sorun yok kulaklığı alıp dışarı çıkacak halim yok . Benim için rahat olsun , mikrofon kalitesi güzel olsun , FPS oyun oynadığım için ayak sesleri güzel gelmesini isterim .

Son düzenleme:
Ben şuan Raze Kraken Pro kullanıyorum uzun kullanımda sıkıntı yaratıp kulagımı cok acıtıyor ancak 7.1 olmadan 7.1 kalitesinde ses alıyorum ne kadar acıtsada ben bu kulaklıkla müzikte dinleyebiliyorum cünkü tasarımı harika ve 7.1 sesi veriyor öneririm ancak sadece oyun oynayacağım diyorsan alabilrisin

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı