Elektronik Logitech G502 Hero 749 TL!

Bu bir sorun değil, fare böyle üretildi zaten. G502 Hero'nun ağırlık merkezi merkezden, Basilisk V2'nin ağırlık merkezi önden.

Hocam, alışınca rahat geliyor ama şunu da belirtmek isterim. Mouse için yazılımı taş çatlasın 1 kere kullanırsın. Şahsen DeathAdder Chroma 2014'ümü aldığımdan beri sadece 2-3 kere açmışımdır. DPI profili ve RGB ayarı yaptım sadece.
Eminim öyledir, yani şöyle bir kaç video filan izlesem daha anlaşılır gelecektir ama işte logitech yazılımında hiç araştırmadan bile kurcalayarak makro ayarlayabiliyordum. Kıyasladığım yazılımları sadece yoksa mousedan çok memnunum.

Hero sensöre dandik diyorlar :D Razer hiçbir zaman iyi bir mouse yapamayacak ama klavyeleri iyi Logitech ile Razer kıyaslamak saçma Razer aldığıma pişman oldum şimdi sadece figür olarak masamda duruyor G903 ve G PRO X superlight akanzeee!

Hocam bu dediğiniz şeyler çok kafamı karıştırıyor.

Hocam size o gün açtığınız konuda da söyledim G502 Hero ağır bir mouse. Bende var sağlam ve sorunsuz çalışıyor ama ağır. Kablosuza geçtiğim için kullanmıyorum yedekte duruyor. Logitech G X Pro superlight modeline geçtim, eskiden sanki tır direksiyonu çeviriyormuşum dedim. İtopya'da indirim de vardı o gün 1600 TL idi yanlış hatırlamıyorsam indirim bitmiş şimdi. O gün forumda benden başka insanlar da size bu mouse önermişti dinleyip dinlememek size kalmış ancak bana göre büyük bir fırsatı teptiniz. Şu an 1747 TL fiyat etkietiyle en uygun Vatan'da gördüm ben Amazona baktım stok kalmamış. Estetikten daha çok performans önceliğiniz olmalı bence ama siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı