Logitech G502 Hero alınır mı?

Melih08

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Logitech G502 Hero, yurt dışı satım Amazon'da indirime girmiş. Vergi ve kargo dahil 500 TL. Alınır mı?

Ben bu mouseu kullanıyorum. Fikirlerimi belirteyim. Genel olarak mouse güzel ama çok fazla fonksiyona -atama tuşlarına sahip. Yani standart bir mouse kullanıcısı isen biraz fazla profesyonel kalıyor. Beklentine bağlı. Eğer atama tuşlarını kullanacaksan, bu fonksiyonları değerlendireceksen ödediğin paraya değer. Ama fonksiyon tuşlarını kullanmayacaksan biraz gereksiz olur.
Fare boyut olarak normal, ele oturuyor ama bana biraz işaret parmağımın aşağı tarafındaki kısmı bombeli yani şişkin geliyor, parmak başlangıç eklemimi biraz rahatsız ediyor. Biraz daha oval oturmasını tercih ederdim.

Ben bu mouseu kullanıyorum. Fikirlerimi belirteyim. Genel olarak mouse güzel ama çok fazla fonksiyona -atama tuşlarına sahip. Yani standart bir mouse kullanıcısı isen biraz fazla profesyonel kalıyor. Beklentine bağlı. Eğer atama tuşlarını kullanacaksan, bu fonksiyonları değerlendireceksen ödediğin paraya değer. Ama fonksiyon tuşlarını kullanmayacaksan biraz gereksiz olur.
Fare boyut olarak normal, ele oturuyor ama bana biraz işaret parmağımın aşağı tarafındaki kısmı bombeli yani şişkin geliyor, parmak başlangıç eklemimi biraz rahatsız ediyor. Biraz daha oval oturmasını tercih ederdim.
Çok teşekürler değerlendirme için. Peki ürün kaliteli mi, yani 3-4 yıl dayanır mı?

Alalı birkaç ay oldu :) Ne kadar dayanır bilmiyorum ama yarının garantisi yok 3-4 yıl mouse için ömür biçmek doğru gelmiyor bana. :)

Hocam merhabalar. Şu an ( bir yılı geçti) G900 kullanıyorum, dediğiniz modelin Proteus Spectrum sürümünü tam dört yıl kullandım. Hemen yazayım.
Eğer eliniz büyükse ve farede makro ya da fazla tuş kullanacaksanız ve de FPS tarzı oyunlara ağırlık veriyorsanız bu ürün sizin için biçilmiş bir kaftan. Ürünün yazılımı da ürün kadar güzel. Makro atamak, renk ayarlarını, DPI ayarlarını değiştirmek gibi seçenekleriniz mevcut. Açıkçası ben üründen genel olarak memnundum. Bir farenin yapacağı görevleri fazlasıyla yerine getiriyordu ve konforlu bir üründü. Devamı şu şekilde:
Ürünün kablosu belli bir süre sonra yırtılmaya başladı. Yani yırtılmaktan kastım, kumaş kısmın yerini plastik kısım almaya başlamıştı. Kendimden dolayı değil, tamamen kablonun sürtünmesinden dolayı bu problem ortaya çıktı. Ve aynı zamanda bir süre sonra farenin bana ağır gelmesi de beni başka bir fare almaya itiyordu. Aynı zamanda kablosuz fare arayışı içerisindeydim. Yani bu sebepler benim için bahane oldu. Şimdi hocam açıkçası bu ürün alınır. Fakat bu fiyata alınmaz. Gerçi bunun sebebi ekonomimizin şahlanışı ama olsun. Ben bu ürünü 249 TL'ye aldığım zamanı hatırlıyorum. İki katı parayı vermek biraz üzebilir açıkçası ancak dediğim gibi, ürün sizi hiçbir şekilde üzmeyecektir. Dediğim kriterleri taşıyorsanız tabi.
Ayrıca ürünle beraber metal ağırlıklar da gelmekte. Ürünün alt plakasına bu ağırlıkları takabiliyorsunuz. Tabi ben hiç bunu yapmadım ama söylemekte fayda var.

Geri
Yukarı