Logitech G502 Hero alınır mı?

KS
Mahsum1010

Mahsum1010

Decapat
Kaymama sorununu Skate değiştirerek çözebilirsiniz.
Çift tıklama sorununu da internetten kaliteli, farenize uygun bir switch alarak çözebilirsiniz.
Bunu ilk defa görüyorum. Çift tıklama sorunu nadiren oluyor. Kaymama sorununu çözersem değiştirmek zorunda kalmayacağım. Faremden genel olarak çok memnunum.

aligokhanyy

Kilopat
Yer
Kocaeli
Bunu ilk defa görüyorum. Çift tıklama sorunu nadiren oluyor. Kaymama sorununu çözersem değiştirmek zorunda kalmayacağım. Faremden genel olarak çok memnunum.
Sürtünmeden kaynaklı eriyen Stakezlerinizi değiştirebilir tekrar kullanabilirsiniz. Bu paylaştığım site Skate konusunda baya iddialı. FPS oyunlarında çok etki ediyormuş.

KS
Mahsum1010

Mahsum1010

Decapat
Ürün 140gr dostum skatezleri de berbat hareket yapmak zor benim kullanmama gerek yok.
Bakın halen aynı şeyi yapıyorsunuz. V2'de ki stakez daha iyi diye G502'de ki stakez berbat olmuyor. Ağırlık olarak 140 değil 121gr ve bu benim için sorun değil. Kullanmadığınız ürün hakkında yorum yapmayın.
Sürtünmeden kaynaklı eriyen Stakezlerinizi değiştirebilir tekrar kullanabilirsiniz. Bu paylaştığım site Skate konusunda baya iddialı. FPS oyunlarında çok etki ediyormuş.
Araştırıp bakacağım. Teşekkür ederim.

adnan.mihci

Centipat
Makaleler
2
Bakın halen aynı şeyi yapıyorsunuz. V2'de ki stakez daha iyi diye G502'de ki stakez berbat olmuyor. Ağırlık olarak 140 değil 121gr ve bu benim için sorun değil. Kullanmadığınız ürün hakkında yorum yapmayın.

Araştırıp bakacağım. Teşekkür ederim.

Tamam dostum ben bir şey demiyorum.

Yukarı