Logitech G502 Hero alınır mı?

Kaymama sorununu Skate değiştirerek çözebilirsiniz.
Çift tıklama sorununu da internetten kaliteli, farenize uygun bir switch alarak çözebilirsiniz.
Bunu ilk defa görüyorum. Çift tıklama sorunu nadiren oluyor. Kaymama sorununu çözersem değiştirmek zorunda kalmayacağım. Faremden genel olarak çok memnunum.

Bunu ilk defa görüyorum. Çift tıklama sorunu nadiren oluyor. Kaymama sorununu çözersem değiştirmek zorunda kalmayacağım. Faremden genel olarak çok memnunum.
Sürtünmeden kaynaklı eriyen Stakezlerinizi değiştirebilir tekrar kullanabilirsiniz. Bu paylaştığım site Skate konusunda baya iddialı. FPS oyunlarında çok etki ediyormuş.

Ürün 140gr dostum skatezleri de berbat hareket yapmak zor benim kullanmama gerek yok.
Bakın halen aynı şeyi yapıyorsunuz. V2'de ki stakez daha iyi diye G502'de ki stakez berbat olmuyor. Ağırlık olarak 140 değil 121gr ve bu benim için sorun değil. Kullanmadığınız ürün hakkında yorum yapmayın.
Sürtünmeden kaynaklı eriyen Stakezlerinizi değiştirebilir tekrar kullanabilirsiniz. Bu paylaştığım site Skate konusunda baya iddialı. FPS oyunlarında çok etki ediyormuş.
Araştırıp bakacağım. Teşekkür ederim.

Bakın halen aynı şeyi yapıyorsunuz. V2'de ki stakez daha iyi diye G502'de ki stakez berbat olmuyor. Ağırlık olarak 140 değil 121gr ve bu benim için sorun değil. Kullanmadığınız ürün hakkında yorum yapmayın.

Araştırıp bakacağım. Teşekkür ederim.

Tamam dostum ben bir şey demiyorum.

3 yıldır kullanmakta olduğum Zowie FK1+ artık kaymıyor ve bazen çift tıklamaya başladı. Yeni mouse olarak G502 Hero düşünüyorum. Amazon'da şu an kargo dahil 520 TL'ye denk geliyor. Sizce bu fiyata alınır mı?

Satın aldınız mı? Halen kullanıyorsanız önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı