Logitech G502 X alınır mı?

Logitech G502 X Beyaz Kablolu Gaming Mouse | ITOPYA başlıkta da gördüğünüz gibi sorum budur. Bir de sepette neden bu kadar ucuza geliyor onu merak ediyordum. İtopya'dan da şüphe edemiyorum.
Zaten normal fiyat bantları o hocam. Nasıl bir şey istediğinizi bilmiyorum ama bu bütçeye kablosuz mouse alınır ve bu mouse'u önermiyorum.Buna bakabilirsiniz birinci önceliğiniz bu olsun. Alternatif bu olabilir. Tam bir bütçe ve tutuş tarzınızla daha net öneriler alabilirsiniz.

1711704098851.png

Zaten normal fiyat bantları o hocam. Nasıl bir şey istediğinizi bilmiyorum ama bu bütçeye kablosuz mouse alınır ve bu fareyi önermiyorum.Buna bakabilirsiniz birinci önceliğiniz bu olsun. Alternatif bu olabilir. Tam bir bütçe ve tutuş tarzınızla daha net öneriler alabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2153361

Bir önceki açtığım konuda da bu fareyi önerdi herkes fakat maalesef bu kadar beklemek istemediğim için Türkiye içi bir şeyler bakıyorum bu farede ne gibi bir sorun var?

Bir önceki açtığım konuda da bu fareyi önerdi herkes fakat maalesef bu kadar beklemek istemediğim için Türkiye içi bir şeyler bakıyorum bu farede ne gibi bir sorun var?
Dostum o kadar bekleyecek bir şey yok. Bir önceki konuyu 10 gün önce açmışsın, o tarihte söyleseydin gelirdi zaten. Logitech'in sorunsuz ürününü görmedim g300lerden tut g prolara kadar scroll çift tıklama gerek yok o kadar para bağlamaya.

Geri
Yukarı