Logitech G502'mi Yoksa Steelseries Rival'mı?

Scorpions

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar ablam Almanya'yadan geldiğinde bana mouse hediye edecek. Ben G502 al dedim geldiğinde fakat biraz araştırma yaptım o fiyata alternatifler mevcut. CS:GO oynarım moba oyuncusu ve RPG oyuncusu değilim. Sizden ricam bu ikisi arasından bir seçim artılar eksiler diye değerlendirmeniz. İkisi de değilse maksimum 70 doları geçmeyecek mouse önerinizi bekliyorum.

Ben g502 kullanicisiyim mause cok kullanisli 12.000 dpi araligi var ve 8 tane tus ataya bilirisin ve g gecic tusu ile 8+8 tus yaparak 16 tus elde ederisn yazilimla tus kombinasyonu yani sirali tus tek tusla ornegin asd tuslarina bassin diyebilirisin. 1-2 defa yere saglam dustu ve hic bisey olmadi.

Steelseries Rival bana göre harika ve bende kullanıyorum. Hem programı açısından hemde kullanış bana göre çok kaliteli bir mouse ve elde terletmiyor. Ek olarak elinizin boyutlarıda önemli.

Steelseries Rival bana göre harika ve bende kullanıyorum. Hem programı açısından hemde kullanış bana göre çok kaliteli bir mouse ve elde terletmiyor. Ek olarak elinizin boyutlarıda önemli.
Ya terletmeme standart ozellik oldu artik g502 logitec sayfasinda videolara bakarsan anlarsin. g502 de kullanilan lazer steelseries deki gibi bir degil ;) Ben turkiyede buladim aslinda bunu alacaktim cyborg rat 9 bu efsane :)

@semih42 Kardeş 12.000 dpi, 8 tane tuş vs. onların hepsini kullanabileceğimi sanmıyorum. 2-3 tane makro olsa yeterli. Elde tutuş hissiyatı ve tıkladığında tıklamış olduğun his var ya mekanik klavye gibi onun gibi olsun yeter.

@semih42 Kardeş 12.000 dpi, 8 tane tuş vs. onların hepsini kullanabileceğimi sanmıyorum. 2-3 tane makro olsa yeterli. Elde tutuş hissiyatı ve tıkladığında tıklamış olduğun his var ya mekanik klavye gibi onun gibi olsun yeter.
Kesinlikle g502 al tiklamalarda ses ve duyguyu hissetiyorsun. Mause eline tam oturuyor. G502 kulladiktan sonra diger mauseler bir degisik geliyor. Bide altina falan agirlik koyarak kişiselleştiriyorsun. Tiklama sesleri tok ve gür bastıgın zaman ben burdayim diyor.

Logitech ile Steelseries karşılaştırması bile mantıksız bana göre. Logitech sadece gösteriş için ürün üretiyor. Bazı ürünleri hariç ürünleri çöp. Rival kat kat daha iyi.

Tabii ki yapılıyor.
Benim boyum 1.72 civarı çok büyük veya çok küçük bir el değil, ortalama bir ele sahibim. FPS oyunları için en iyisi bu değil mi? Bir de ben bunu Logitech G240 ile kullanacağım sorun olur mu? Olursa başka bir mousepad alırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı