Logitech G502'mi Yoksa Steelseries Rival'mı?

Ben Qck ile kullanıyorum, G240'ın ne derece kaliteli olduğunu bilemiyorum ama belkide karşılaştırmalar mevcuttur ki ben G240'ın Qck'den daha iyi olacağını zannetmiyorum.

Arkadaşlar Razer DeathAdder Chroma alacağım. Az önce eski CS milli takım oyuncusu ile konuştum. Sensörleri anlattı ve Razer DeathAdder'i gördüğümde hoşuma gitmişti. Fiyatı G502'den ucuz olması ablam içinde iyi olur.

Mousepad olarak ise Steelseries Qck+ alacağım.

Moba oyunları için ideal terçih g502 olabilir, FPS için diğerlerinide bakarbilirsin. Stellseries ürünlerini çok merak ettim ama hiç kullanmak nasip olmadı. Makro tuşlarının nerede konumlandırıldığını bile merak emtişim klavye ve mouselerında çok sade tasarımları mevcut.

Arkadaşlar Razer DeathAdder Chroma alacağım. Az önce eski CS milli takım oyuncusu ile konuştum. Sensörleri anlattı ve Razer DeathAdder'i gördüğümde hoşuma gitmişti. Fiyatı G502'den ucuz olması ablam içinde iyi olur.

Mousepad olarak ise Steelseries Qck+ alacağım.
Bende merak ediyorum o mouseu malzeme kalitesi falan diğer razerler gibimiymiş?

S.S. Rival büyük bir mousedir. Yapmak istediğiniz macro nedir ? Mermi sekmeme makrosu vs. gibi bir şey demezsiniz umarım.

kardeşim valla fare faredir ama bence sen yine biraz kaliteli marka al ki uzun sure sana dayansın mesela ben bu pc aldığımda pakette logitech bi fare vardı 4 sene onu kullandım en sonunda bozuldu ama şoyle bozuldu oda sol tuşa basmaktan şimdi yine logitech fare aldım 1.5 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntım yok fare hakkında :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı