Logitech G610 Sprey İle Boyama

Susuz

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, birkaç gün önce bir klavye önerisi için başlık açmıştım, bugün de karar verdiğim klavyeyi boyamak hakkında bir soru sorucağım. Öncelikle birkaç video izledim, şimdi almam gerekenler, zımpara kağıdı, maskeleme bandı ve spray boya (geri kalan birkaç malzeme daha var fakat onlar bende mevcut). Yapmak istediğim şey klavyede bulunan tuşları siyaha boyamak. Das Keyboard Ultimate modellerini gördükten sonra böyle bir heves geldi. (bkz:Das Keyboard Model S Ultimate Mechanical Keyboard)

Alacağım ürünlerin linkleri: Atlas Zımpara Kağıdı A4 Boyutunda Tüm Boyutlar-seçenek - n11.com, Beze Maskeleme Bant 24mmx30m - n11.com, Sgs Fixed Sprey Boya 225 Ml Kırmızı Mavi Vernik Gri Siyah - n11.com

Evet, istediğim şey zımpara kağıdının kalınlığını kaç numara almalıyım? Son olarak sizce boyamalı mıyım?

Yapmanı tavsiye etmem zaten tuşlar plastik olduğu için dokunma hissi bile değişir. İlla ki yapmak istiyorsan 10 TL lik boya ile yapma.

Zaten siyah klavyenin neden tuşlarını da siyaha boyamak istiyorsun ki? Ben de ana gövdesini vs. beyaz gibi açık tonlarda boyamak istediğini zannettim. Bence hiç boyama. İstersen G610'u sat biraz daha para koyup Das'ı al.

Bence boyamayın. Garanti dışı kalabilir.

Yapmanı tavsiye etmem zaten tuşlar plastik olduğu için dokunma hissi bile değişir. İlla ki yapmak istiyorsan 10 TL lik boya ile yapma.

Bunun yerine siyah tuş takımı alabilirsin.

Klavyenin çerçevesini beyaza boyarsanız cidden güzel durur. Tuşlar için tuş takımı alabilirsin.

Zaten siyah klavyenin neden tuşlarını da siyaha boyamak istiyorsun ki? Ben de ana gövdesini vs. beyaz gibi açık tonlarda boyamak istediğini zannettim. Bence hiç boyama. İstersen G610'u sat biraz daha para koyup Das'ı al.

Önerileriniz için teşekkürler fakat ben bu siyah tuş takımı istediğim gibi bulamadım. Acaba bir alışveriş sitesine yönlendirebilir misiniz?

Logitech için yedek tuş takımı satın alabileceğin hiç bir yer yok. Sadece Logitech'in garanti için gelen ürünlerde kullanılmak üzere yedekte beklettikleri tuşlar var. Onlar da satın alınamıyor. Ben de G810 var. Daha önce araştırmıştım yabancı forumlarda oradan biliyorum.

Logitech için yedek tuş takımı satın alabileceğin hiç bir yer yok. Sadece Logitech'in garanti için gelen ürünlerde kullanılmak üzere yedekte beklettikleri tuşlar var. Onlar da satın alınamıyor. Ben de G810 var. Daha önce araştırmıştım yabancı forumlarda oradan biliyorum.
Teşekkürler, sizce yurtdışından 2.el dash keyboard getirilir mi? Çünkü boyamaktan vazgeçtim. :)

2. el. Hem de yurtdışından. Güvenebileceğin bir yer varsa bilmiyorum. Ben bizim ülkedekilere bile güvenemiyorken sizin buna cesaret etmenizi istemem açıkçası. Alabiliyorsan amazondan falan al bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı