Logitech G733 vs G435

Mikrofonla bir işim olmayacak. Logitech marka istiyorum çünkü klavye ve farem de Logitech memnunum hepsi aynı olsun. G435 küçük diyorlar kafamı acıtır diye korkuyorum sadece. O paraya alınan bir kulaklığın kafayı sıkma problemi olmaması lazım.

1 hafta önce Amazon'dan 4250 TL'ye Logitech G PRO X Wireless kulaklık aldım bayağı ucuza geldi piyasaya göre bu tip kaliteli şeyleri ömründe 1 kez alıyorsun gibi bir şey en az 10-15 yıl götürür rahat belki de ömürlük o yüzden indirim yakalamaya bak 2 günde alıştım ben fiyatlar yüksek ve birbirlerine yakınlar hemen hemen, en iyisini al kafan rahat olsun.

1 hafta önce Amazon'dan 4250 TL'ye Logitech G PRO X Wireless kulaklık aldım bayağı ucuza geldi piyasaya göre bu tip kaliteli şeyleri ömründe 1 kez alıyorsun gibi bir şey en az 10-15 yıl götürür rahat belki de ömürlük o yüzden indirim yakalamaya bak 2 günde alıştım ben fiyatlar yüksek ve birbirlerine yakınlar hemen hemen, en iyisini al kafan rahat olsun.

Tasarımı güzel değil gibi. G733 daha iyi benim için.

Tasarımı güzel değil gibi. G733 daha iyi benim için.

G733 bir alt modeli ama Logitech'ten pişman olmazsın marka kaliteli bütün ekipmanlarımı Logitech yaptım yakın zamanda, kısaca CS:GO oynuyorsan tasarımdan çok işlevine yönelmen gerek oda G PRO X Wireless ama CS:GO oynamıyorsan G733 işini fazlasıyla görür.

G733 bir alt modeli ama Logitech'ten pişman olmazsın marka kaliteli bütün ekipmanlarımı Logitech yaptım yakın zamanda, kısaca CS:GO oynuyorsan tasarımdan çok işlevine yönelmen gerek oda G PRO X Wireless ama CS:GO oynamıyorsan G733 işini fazlasıyla görür.
Ben oynuyorum THX ses kartı programını kurup grand ayarları seçtiğimde ses seviyesi %32 de olmasına rağmen muazzam ses kasıyorum. Programın bass özelliğini açmama rağmen bu kadar tatmin ediyor lakin bu ses yazılımı olmadan yalın olarak hiç kullanmadım

Oyun fazla oynamıyorum yani oyun odaklı bir kulaklık olmayacak. YouTube, YouTube Music için bir kulaklık istiyorum. Bu iki kulaklıktan birini alacağım ama daha hafif olduğu için ve telefonda da kullanılabildiği için G435 de olabilir. Fiyat olarak da çok fark var G435 bu yönlerden ön plana çıkıyor.

O zaman G435'te olmaz Wireless bu kulaklıklar sen telefondada kullanıcaksan Bluetooth özellikli olanları araştırmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı