Logitech G733 vs Razer Barracuda X

Sadece orada verilen ranka bakarsak kötü olur tabii.

Rtings flat olan grafiğe göre yorumluyor. Utanmasa G733'ün ses kalitesine HD600'den daha iyi diyecekler.
Keza elimdeki kulaklığın ses kalitesine 8.3 vermiş ancak HD600 çok daha iyi acaba neden.

Rtings güzel kaynak ama oradan puana bakıp yorumlanamaz.

Eki Görüntüle 2116745
Bende hemfikirim bunlar biraz daha cihazlarla yapılan puanlamalar, insan duygusundan yoksun ama işte bende o kısmı anlayamıyorum maalesef. Yoksa bende bunlar arasında HS80 tercih ederim çünkü G733'ün sesinin biraz düşük olduğunu biliyorum.

Butce artabilirse Arctis Nova 7 bakabilirsiniz. HS80 Wireless o fiyat bandindaki en iyi kulaklik gibi duruyor ama biraz agir ve kafayi sikabilen bir kulaklik. Ergonomi olarak herkese hitap etmiyor gibi.

SteelSeries Arctis 7 sonrası 2 yılı aşkındır G733 kullanıyorum. Kulaklık ergonomik ve kafada saatler sonu hiç rahatsız etmiyor. RGB'ler kapalı bayağı uzun süre kullanabiliyorsun. Ses biraz az evet ve sesi FPS oyunları için bir tık yetersiz. "CS Valorant vs. gibi" hikayeli oyun, dizi, film için yani günlük kullanım için yeterli. G HUB uygulaması ile açılan 7.1 Surround çöp ama kendin ayarı çekince gayet keyif veriyor. Mikrofon için ufak tefek ayar çekilince HS80 kadar olmasa da ses gayet kaliteli iletiliyor.

@Shuichi Tatsuo
1707990778006.png

standlamı geliyor?

Sadece orada verilen ranka bakarsak kötü olur tabii.

Rtings flat olan grafiğe göre yorumluyor. Utanmasa G733'ün ses kalitesine HD600'den daha iyi diyecekler.
Keza elimdeki kulaklığın ses kalitesine 8.3 vermiş ancak HD600 çok daha iyi acaba neden.

Rtings güzel kaynak ama oradan puana bakıp yorumlanamaz.

Eki Görüntüle 2116745
hocam şöyle söyleyeyim
şuan kullandığım kulaklık bu:

aradakı farkı anlamanız için bundan kötü olmaz sanırsam

@bobbyvl tabi

@Shuichi Tatsuo
Hocam ayrıyeten telefon için kullandığım kulak üstü kulaklığım mevcut. Bilgisayarda hoparlör niyetine kullansam direk mikrofon alsam mantıklı olur mu? Yoksa HS80 alıp geçeyim mi? Düşünceniz benim için önemli teşekkürler :)

HS80 max diye bir modelde varmış farkı nedir?

@Shuichi Tatsuo

Son düzenleme:
@bobbyvl tabii.

@Shuichi Tatsuo
Hocam ayrıyeten telefon için kullandığım kulak üstü kulaklığım mevcut. Bilgisayarda hoparlör niyetine kullansam direk mikrofon alsam mantıklı olur mu? Yoksa HS80 alıp geçeyim mi? Düşünceniz benim için önemli teşekkürler :)

HS80 Max diye bir modelde varmış farkı nedir?

@Shuichi Tatsuo

O ürün şu an Türkiye'de yok sanırım hocam. Kablolusunu belki bulursun ama Wireless modeli kesinlikle yok diye biliyorum. Bir ara İtopya getirmişti fakat 9K düzeylerinde falandı o farka değmez diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı