Logitech G733'te kısık ses

kzydogan

Femtopat
Daha fazla  
Bugün kargoyla gelen Logitech G733 kulaklığı bilgisayara taktım ama sesi fullememe rağmen çıkan ses çok az. Bundan önce HyperX Cloud 2 kullanıyordum ve sesi onda fulleyince kulaklarım acıyordu ama bunda fulleyince normalde kullandığım %50 sesden biraz daha yüksek olduğunu fark ettim. % 50 seste sesi gerçekten çok az çıkıyor. Çözümünü bilen biri varsa rica etsem aydınlatabilir mi?

Bugün kargoyla gelen Logitech G733 kulaklığı bilgisayara taktım ama sesi fullememe rağmen çıkan ses çok az. Bundan önce HyperX Cloud 2 kullanıyordum ve sesi onda fulleyince kulaklarım acıyordu ama bunda fulleyince normalde kullandığım %50 sesden biraz daha yüksek olduğunu fark ettim. % 50 seste sesi gerçekten çok az çıkıyor. Çözümünü bilen biri varsa rica etsem aydınlatabilir mi?
sorunu cozdunmu hocam ayni problem bendede var ?

Kablosuz kulaklıkların geneli böyle kablolulara kıyasla daha kısık sesleri, bu bir sorun değil. Kablolu kulaklıkla kıyaslamak da doğru değil, alışmak gerekiyor.

sorunu cozdunmu hocam ayni problem bendede var ?
Sen çözdün mü bendede aynı sorun var

Aynı sorunu yaşıyorum çözdünüz mü

Yeni konular

Geri
Yukarı