Logitech G810 Switch kırıldı

DrKatil

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Merhaba arkadaşlar.

Aşağıda paylaşmış olduğum görseldeki mavi ya da beyaz parça kırıldı. Bu ikisini nereden alabilirim ? Logitech ile telefonla görüştüm bu parçaların yedeği olmadığını söyledi. Derdimi tam anlatamadım sanırım mail ile bu görseli attım şu anlık geri dönüş yapan yok olacağını da pek sanmıyorum. Tuş basılı kaldı için klavyeyi şu anda kullanamıyorum. Aklımda farklı bir tuşla değiştirmek var ama onu şu anda yapmak istemiyorum en son çare olarak kullanmadığım bir tuşu pause tuşu gibi bir tuşla yer değiştirmeyi düşünüyorum. Bu sorunla karşılasan ya da farklı bir önerisi olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

g810-orion-spectrum-rgb-mechanical-keyboard.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz bir işlem yapmadan önce servisine gönderin.

Neden basılı kaldığına bakmak için tuşu çıkarttığımda mavi ve beyaz parçanın da çıktığını fark ettim.

Sadece Logitech'i araman yeterli. Ondan önce Logitech hesabı oluşturup cihazını kaydet. Kolayca yardımcı olacaklardır.

Logitech'i dün aramıştım. Detaylı yazmadım konuşma içeriğini.Bana sadece tuş takımını gönderebiliriz dediler içindeki parçanın yedeği olmadığını söylediler. Teknik servis hizmeti veremediğini belirtmişlerdi. Tekrardan destek ekibine mail attım fotoğraflar ile birlikte geri dönüş yapan olmadı henüz. Arkadaş o parçanın yedeğini yurt dışı sitesinden bulmuş. Bugün sipariş verdim. Belki gelene kadar Logitech destek ekibi benimle iletişime geçer.

Kırılan parça keycap değil altında bulunan mavi ve beyaz parça. Kırılan parçaların fotoğraflarını ekledim.

IMG_20180313_225159.jpg IMG_20180313_225218.jpg

Servisi aradığımda kullanıcı hatası olduğu için yardımcı olamadıklarını söylediler ve teknik servis olmadıklarını belirtiler. Kullanıcı hatası olmasaydı direk değişim yapıyorlarmış. Belirtiğim gibi fotoğrafla birlikte mail attım. Geri dönüş yapmalarını bekliyorum. Aradığım parçayı da buldum aslında ama uyacak mı takabilecek miyim bilmiyorum açıkcası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurt dışından sipariş ettiğim tuşlar erken gelince servis ile hiç uğraşmayıp kendim taktım.

Konuyu kapatabilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı