Logitech G410 Switch Kırıldı

Xeon

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, iki ay önce aldığım Logitech G410 klavyenin üstüne bu sabah içecek döküldü. Döküldükten sonra temizlemek için tuşlarını teker teker çıkarırken F8 tuşunun altındaki switch kırıldı. Onun için internetten yeni bir switch ararken eBay' de bu ürünü buldum:

Logitech Mechanical Key Switch Illuminated Tactile Romer-G G810 G910 LED SPST | eBay

Fakat sadece PayPal kabul edildiği için ve ülkemizde PayPal kullanılmadığı için ne yapacağım bilmiyorum. Bu ürünü başka nerede bulabilirim?

Kırıldığı yerler:
Ekran Alıntısı.PNG

Başka bir çözüm öneriniz varsa bekliyorum. İyi günler herkese.

Konu güncel.

Merhaba, iki ay önce aldığım Logitech G410 klavyenin üstüne bu sabah içecek döküldü. Döküldükten sonra temizlemek için tuşlarını teker teker çıkarırken F8 tuşunun altındaki switch kırıldı. Onun için internetten yeni bir switch ararken eBay' de bu ürünü buldum:

Logitech Mechanical Key Switch Illuminated Tactile Romer-G G810 G910 LED SPST | eBay

Fakat sadece PayPal kabul edildiği için ve ülkemizde PayPal kullanılmadığı için ne yapacağım bilmiyorum. Bu ürünü başka nerede bulabilirim?

Kırıldığı yerler:
Eki Görüntüle 265527
Başka bir çözüm öneriniz varsa bekliyorum. İyi günler herkese.

Konu güncel.

İşinize yarar umarım.
Aliexpress.com: KPrepublic Store üzerinde Güvenilir mechanical key switch tedarikçilerden Logitech Romer G RGB anahtarı ormon dokunsal anahtarı düşük profilli için mekanik anahtar anahtarı B3K G910 Orion Spark siyah vücut Satın Alın

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı