Logitech G935 alınır mı?

Biliyorum şark kablosu var ama yine her zaman kablo olmuyor yani uğraşılmıyor kablolu ile bir de yeni teknoloji ile bir farkı yok kablolu ile kablosuz arasında.
Steelseries Arctis 7 Beyaz 7.1 Kablosuz Gaming Kulaklık (2019 Edition), Razer man o war da iyi ama en iyisi
Steelseries Arctis Pro Wireless Kablosuz Hı-res Oyuncu Kulaklığ limitin 2 katı pahalı

Corsair Void Elite Wireless önerimdir. Corsair kulaklıkları kulağa hiç baskı yapmıyor, kullanımı çok rahat.

Dostum öncelikle Corsair Void Pro RGB Wireless kullanmış, şuanda da elinde hem G933 Snow White, hem de G935 olan birisi olarak yorum yapayım(önceki kulaklığım da Logitech G633).
Logitech G935 alınır, G633 gibi bire bir aynı özelliklere sahip(mikrofon hariç) bir kulaklığa göre ses kalitesi %95 oranında aynı, ses seviyesi de aynı şekilde. Kulaklığın pedleri deri ama bu seni korkutmasın çünkü bu kulaklıkta deri pedler gereksiz terletmiyor ve kulak ağrısı yapmıyor. Fileli sünger olan g633 ve g933'e göre en büyük artısı ise üst bant ve pedlere saç yapışmıyor. Saç temizleme derdi bırakmıyor yani.
Teknik özelliklere gelirsek ortalama 12-13 saat şarj süresi alıyorum(rgb kapalı), rgb açıkken 7-8 saati pek aşamadım. Mikrofon konusunda G633'e göre daha gerçekçi bir mikrofon kullanıldığı söyleniyor fakat kişiye göre değişir daha iyi mi kötü mü olduğu. Corsair Void'e göre ise aşağı yukarı benzer kalitede mikrofon ses kalitesi olduğunu söyleyebilirim. İnternette aşırı detaylı testleri mevcut, teknik bilgim dahilinde hepsini de paylaşamıyorum seninle ama G935 seni üzmez. Şuan bu yorumu G935'te müzik dinlerken yapıyorum 🙃 Şarjı 1-1,5 saatte doluyor. Akşam 8'de başlayıp sabaha karşı 5'e kadar sürekli olarak csgo faceit oynadıktan sonra bile rahatsızlık hissi vermedi. Şarjı bitecekse de zaten %20nin altına düştüğünde bip bip sesiyle uyarı yapıyor, sen de şarj kablonu takarak devam edebiliyorsun, 1 saat kablo takılı kaldıktan sonra 8 saat daha devam :).

Detaylı Corsair Void Pro Rgb Wireless vs Logitech G935 Testi

@Baran Bulut Merhaba hocam ben logitech g935 almayı planlıyorum yanlış bilgi almadıysam şarj kablosu takılıyken o kablodan ses gelmiyormuş rts dedikleri yanında gelen jak kablosuyla kullanılabiliyormuş ancak jak kablosu takılı iken g hub özellikleri kullanılmıyormuş bu doğru mu siz kullandığınız için en doğru bilgiyi siz verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı