Logitech G935 alınır mı?

@Baran Bulut Merhaba hocam ben logitech g935 almayı planlıyorum yanlış bilgi almadıysam şarj kablosu takılıyken o kablodan ses gelmiyormuş rts dedikleri yanında gelen jak kablosuyla kullanılabiliyormuş ancak jak kablosu takılı iken g hub özellikleri kullanılmıyormuş bu doğru mu siz kullandığınız için en doğru bilgiyi siz verebilirsiniz.
Hocam onu kim dediyse uydurmuş. Şarj kablosu bağlıyken kullanabilirsiniz jak ile kullanmak için şarj etmenize gerek yok zaten gerekli gücü ara kablo sağlıyor. Şuan G Pro X Wireless kullanıyorum ama G935'i birçok kez şarj kablosuna bağlıyken kullandım, sadece mikrofonda karşıya giden sesimin biraz daha kötü olduğu yorumunu aldım bunun haricinde hiçbir sorun yaşamadım.

Aldın mı bilmiyorum ama Logitech G935 çok iyi ben remiz ikinci el buldum aldım bayağı uygundu 700'e saattı adam.

Hocam G633 mü daha iyi G935 mi sıfır fiyatlarına baktığımda G633 daha pahalı ama ikinci el baktığımda en ucuz G935 1450TL G633 ise en ucuz 700TL hangisini almalıyım bilmiyorum kulaklığa 1500TL de vermek istemiyorum. düzeltme (Şimdi letgodan baktım da g935 de 700 civarı bulunabiliyormuş hangisini önerirsiniz.)

Son düzenleme:
Hocam G633 mü daha iyi G935 mi sıfır fiyatlarına baktığımda G633 daha pahalı ama ikinci el baktığımda en ucuz G935 1450TL G633 ise en ucuz 700TL hangisini almalıyım bilmiyorum kulaklığa 1500TL de vermek istemiyorum. düzeltme (Şimdi letgodan baktım da g935 de 700 civarı bulunabiliyormuş hangisini önerirsiniz.)
Hocam bir süredir foruma bakmıyorum, yeni gördüm sorunu. Aslında bire bir aynı kulaklıklar, sadece biri kablosuz, biri kablolu. Bir de G935 deri pedlerle geliyor, G633 kumaş pedli. 33 serisi kumaş pedli oluyor mesela g933 de kumaş pedli, 35 serisi de deri pedli oluyor ona da örnek G635. Ben şuan G Pro X Wireless kullanıyorum ama zaman zaman G935'i özlüyorum. İkisi arasında tercih yapman gerekiyorsa G935 daha mantıklı olacaktır, hem ses sürücüleri daha iyi, güncel. Hem de kablosuz olması ciddi özgürlük sağlıyor. Zaten aux kablo da çıkıyor yanında, çıkmasa bile 15-20 liraya alırsın, kablolu kullanacağın bir platform(telefon,tablet vs) olursa o şekilde de kullanabilirsin. Şarjı bittiğinde veya şarj etmek istediğinde kabloya bağlı şekilde şarj olurken kullanım imkanı da sunuyor. Ben olsam G935 tercih ederim.

Hocam bir süredir foruma bakmıyorum, yeni gördüm sorunu. Aslında bire bir aynı kulaklıklar, sadece biri kablosuz, biri kablolu. Bir de G935 deri pedlerle geliyor, G633 kumaş pedli. 33 serisi kumaş pedli oluyor mesela G933 de kumaş pedli, 35 serisi de deri pedli oluyor ona da örnek g635. ben şu an G PRO X Wireless kullanıyorum ama zaman zaman G935'i özlüyorum. İkisi arasında tercih yapman gerekiyorsa G935 daha mantıklı olacaktır, hem ses sürücüleri daha iyi, güncel. Hem de kablosuz olması ciddi özgürlük sağlıyor. Zaten AUX kablo da çıkıyor yanında, çıkmasa bile 15-20 liraya alırsın, kablolu kullanacağın bir platform(telefon, tablet vs) olursa o şekilde de kullanabilirsin. Şarjı bittiğinde veya şarj etmek istediğinde kabloya bağlı şekilde şarj olurken kullanım imkanı da sunuyor. Ben olsam G935 tercih ederim.

İkinci el kulaklık almaktan vazgeçtim. Pek güvenemedim sıfır 635 sipariş verdim. 935 ile arasında 500TL fiyat farkı vardı bana 635 daha mantıklı geldi hem deriyi pek sevmiyorum ama mantıklı mı yaptım bilemedim. Amazon'dan 1200'e 635 aldım +400 küsur KDV'si var bir de.

Geri
Yukarı