Logitech garanti servisi nasıl işliyor?

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Amazon Türkiye üzerinden Logitech F310 gamepad aldım. Sol alt tuşu yani RT tuşu içine çöktü. Çok sıkı bastığım zaman algılıyor. Haliyle de oyun oynarken zor oluyor. Garantiye göndermek istiyorum ama nasıl yapacağım? Direkt servise mi göndereceğim? Yoksa Amazon'a mı göndereceğim? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

İlk olarak buradan canlı destek ile iletişime geçin ve sorununuzu anlatın. Kullanıcı hatanız yok ve garanti süreniz devam ediyor ve gerekli belgeleri ibra ederseniz cihazı direk değiştiriyor Logitech. Geçen ay bana Hollanda depolarından sıfır G502 yolladılar.

İlk olarak buradan canlı destek ile iletişime geçin ve sorununuzu anlatın. Kullanıcı hatanız yok ve garanti süreniz devam ediyor ve gerekli belgeleri ibra ederseniz cihazı direk değiştiriyor Logitech. Geçen ay bana Hollanda depolarından sıfır G502 yolladılar.

Hocam illaki ev adresine mi gönderiyorlar? Teslim alma noktaları oluyor mu?

Ben zamanında Logitech mekanik klavyede bir tuşun anahtarını kırmıştım. Ürün kaydını web sitesine yaptım ve kendilerinden sadece kırdığım "a" tuşundan istedim. Fotoğraf vs ile kanıtlamamı istediler. Yaptım hepsini. Sonra benden adres istediler, kargo bi geldi aynı klavyenin sıfırından göndermiş minnoşlar. :) O nedenle çok seviyorum Logitech servisini :) yani ürün kaydını yapıp web sitesinden ulaşın.

O süreçte elimizdeki ürünü ne yapıyoruz hocam.

Bende kulaklığımı göndermek istiyorum Amazon'dan almıştım nasıl gönderebilirim e-posta yolladılar ama nereden cevaplayacağımı bulamadım.

Ben zamanında Logitech mekanik klavyede bir tuşun anahtarını kırmıştım. Ürün kaydını web sitesine yaptım ve kendilerinden sadece kırdığım "a" tuşundan istedim. Fotoğraf vs ile kanıtlamamı istediler. Yaptım hepsini. Sonra benden adres istediler, kargo bir geldi aynı klavyenin sıfırından göndermiş minnoşlar. :) o nedenle çok seviyorum Logitech servisini :) yani ürün kaydını yapıp web sitesinden ulaşın.

Aynı durumu yaşamıştım Logitech G512 klavyemde CTRL tuşunun anahtarı kırılmıştı. Distribütör firma kullanıcı hatası demişti. Fotoğraflarını çekip yolladığımda Hollanda'dan sıfır klavye göndermişlerdi çok şaşırmıştım. Sadece İngilizce tuş takımı gelmişti ona üzülmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı