İnceleme Logitech K120

Oldukça eski bir klavye fakat yeni modelleri de var fakat onlarda da değişiklik yok Windows logo değişikliği, logo değişikliği. Klavye bu evde 9 yıldır var ve sapa sağlam ve kendisini ben kullanıyorum.

20220510_155342.jpg

logitech-k120-920-004163-f-z.jpg

Bir benim çektiğim görüntü bir de Google'dan aldığım görüntü. Klavye ofis klavyesine çok benziyor. Ama kullanışlı ve yazı yazması oyun oynaması gayet keyifli.

Artıları:
Her türlü modeli var: İngilizce Q, Türkçe Q, Türkçe F (ben F modelini kullanıyorum)
XP'den 11'e Linux'tan MacOS'dan Android'e kadar desteği var.
Tak çalıştır özelliği var.
Klavyenin rengi SIM siyah diye göz yormuyor.

Eksileri:
Hızlı yazıyorsanız çok gürültülü bir tuşa basma sesi var.
Çabuk tozlanıyor.
Modern olmayan şeyleri sevmeyenler için alınmaz.

Benim gibi eski şeyleri ve modern sevmiyorsanız ve tuş bekle düzeyine hiç takılmıyorsanız alınır. Oyunlarda bal gibide oynanır ben oynuyorum. Her oyunu gayet de güzel açıyor oynatıyor. PUBG Mobile gibi oyunlarda çok iyi çalışıyor. Böyle tür klavye hiç kullanmadıysanız çok farklı gelir ondan almayın. Bu klavyeye çok alıştığım için her klavye değiştireceğim zaman aynı klavyeyi alacağım. Benim için bu klavye şimdiye dek dünyanın en sessiz ve en kullanışlı ve en iyi klavyesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu klavyede 3 tuşa aynı anda basılıyor mu? Sipariş verdik ama biri yorumda sadece 2 tuş yazmış.

Yani oyunlarda W - Shift - boşluk ile atlama yapamıyor muyuz ya da W-Shift-2 tuşuyla koşarken silah değiştirme?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı