Razer Kraken 7.1, Logitech G502, Logitech G430, Logitech G440 İncelemesi

Merhaba arkadaşlar sizlere ufak bir inceleme yapmak istedim alacak arkadaşlara yararlı olabilir.

İlk olarak razer kraken 7.1 ile başlıyayım.

Artıları:
Altın usb girişli olması.
Razer synapse kullanımının kolay olması.
Güçlü bir sese sahip olması.
Bass boost ile çok güçlü bass elde edebilirsiniz.
Yandaki ışıkları gerçekten çok şık.
7.1 Olması.

Eksileri:
Çok uzun süre takınca kulak ağrısı yapabiliyor.

Alıcak Arkadaşlara tavsiye ederim gerçekten çok kaliteli bir ürün.

Resimler:

1.jpg
2.jpg

Logitech G502 İncelemesi:

Artıları:
12000 DPI olması.
Kendinize özel DPI profili oluşturabilme.
Profiller arasında macro tuşlarıyla hızlı geçiş.
DPI arttırma ve azaltma tuşları.
Ele oturabilirliği.
Logitech gaming software ile inanılmaz kolay ayarlamalar yapılabiliyor.
Işıkları Gerçekten çok şık.
Uzun Bir kabloya Sahip.
mikrofonu Çok kaliteli.

Eksileri:
Altındaki Kaydırmaya yarayan yerler mause pad ile kullanılmaz ise hemen çıkıyor. (yani güzel bir mause pad olmadan kullanmayın.)

Oyuncular için tavsiyemdir.

5.jpg
4.jpg

Logitech G430 incelemesi.

Artıları:

Oyuncular için güzel.
Logitech gaming software ile kolay ayarlama yapabilme.
7.1 Desteği
Harici ses kartı.
Kulaklık dış yapı açısından sağlan
Çok rahat.
Uzun Bir kabloya Sahip.
mikrofonu Çok kaliteli.

Eksileri:

İlk aldığımdan 1 hafta sonra kulaklığın mikrofon kısmındaki vidası gevşedi ve mikrofon yukarıda durmadı.
Aldıktan 2 ay sonra bass müzik dinlerken çok kötü bir cızırtı yapmaya başladı.

(sanırım bu olanlar benim şansıma. )

6.jpg

Logitech G440 İncelemesi:

Artıları:

Sert bir yapısı olan maus pad.
Gayet Kaygan bir yüzeye sahip.

Eksileri:

Bana göre hiçbir eksisi yok.

Dosya Ekleri

• 3.jpg
    3.jpg
    473,7 KB · Görüntüleme: 390
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben bir yazıda G430 almak yerine daha önce kullanmış biri olarak aradaki fiyat farkını vererek Razer Kraken 7.1 ile çok iyi bir performans elde edilebileceğini söylemiştim, ancak bazıları Logitech'i kötülediğimi söylemişti. Söyleyin lütfen, G430'dan sonra Kraken 7.1 kullanınca oyunlarda hele ki müzikte aldığınız performans farkını arkadaşlarımıza anlatabilir misiniz? Ek olarak G430 artılarında mikrofon kaliteli demişsiniz fakat Kraken 7.1'in mikrofonu daha büyük bir artıya sahip çünkü sesi birebir iletiyor desek yeridir. Skype'da arkadaşlar çok büyük fark olduğunu söylemişlerdi ilk aldığımda.

Hocam ben bir yazıda G430 almak yerine daha önce kullanmış biri olarak aradaki fiyat farkını vererek Razer Kraken 7.1 ile çok iyi bir performans elde edilebileceğini söylemiştim, ancak bazıları Logitech'i kötülediğimi söylemişti. Söyleyin lütfen, G430'dan sonra Kraken 7.1 kullanınca oyunlarda hele ki müzikte aldığınız performans farkını arkadaşlarımıza anlatabilir misiniz? Ek olarak G430 artılarında mikrofon kaliteli demişsiniz fakat Kraken 7.1'in mikrofonu daha büyük bir artıya sahip çünkü sesi birebir iletiyor desek yeridir. Skype'da arkadaşlar çok büyük fark olduğunu söylemişlerdi ilk aldığımda.

Hocam orda yanlış yazmışım dalgınlığıma gelmiş gerçekten kraken 7.1 farkı çok büyük size katılıyorum.

İnceleme için teşekkürler.Ben HyperX Cloud 2 ile Razer Kraken 7.1 arasında kalmıştım.Sanırsam Razer a yöneleceğim bu imcelemeden sonra.

Hocam acikcasi ben g430alacagim butce yetmediginden dolayi degisme imkanim yok kulakligin mikrofonu cokmu kotu suanda 25 liralik piranha kullaniyorum heralde iletemeyecek kadar kotu deildir bir yildir onda hic sorun yasamadim bide muzik dinlerken kulaklik kullanmayacagim fazla. oyun amacli yeterli olacaktir sanirsam ?

(telefondan yaziyorum kusra bakmayin )

Hocam acikcasi ben g430alacagim butce yetmediginden dolayi degisme imkanim yok kulakligin mikrofonu cokmu kotu suanda 25 liralik piranha kullaniyorum heralde iletemeyecek kadar kotu deildir bir yildir onda hic sorun yasamadim bide muzik dinlerken kulaklik kullanmayacagim fazla. oyun amacli yeterli olacaktir sanirsam ?

(telefondan yaziyorum kusra bakmayin )

Mikrafon kalitesi olarak kötü değil ama bir kraken 7.1 değil :) g430'da benim yaşadığım sorunlari yaşamassınız inşallah.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı