İnceleme Logitech K835 TKL Kutu Açılışı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz amatörce bir video çekmiş olabilirim. Ama video içerisinde K835'i başka bir klavye ile karşılaştırma ve yorumlama mevcut. Ayrıca K835 için eklemek istediğim 3-4 şey daha var.

Pozitif şeyler:
• Switch'ler çok kaliteli. (Blue Switch tercih ettim).
• Klavye çok küçük ve sağlam.
• Tasarımı çok güzel.

Negatif şeyler:
• CapsLock tuşu büyük. (Oyun oynarken "A"ya basarken CapsLock tuşunun kenarına eliniz temas edebiliyor. Bu da rahatsız ediyor.)
• Tuş (keycaps) hissiyatı pek güzel değil. Tuşların üzerinde sticker şeklinde harfler bulunduğu için eliniz tuş vuruşlarında akıcı hissi yakalayamıyor.
• Kablosu örgüsüz. Pek negatif bir özellik değil aslında çünkü kablo büyük ve dayanıklı duruyor. Ama yine de örgülü olması çok daha güzel olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz amatörce bir video çekmiş olabilirim. Ama video içerisinde K835'i başka bir klavye ile karşılaştırma ve yorumlama mevcut. Ayrıca K835 için eklemek istediğim 3-4 şey daha var.

Pozitif şeyler:
• Switch'ler çok kaliteli. (Blue Switch tercih ettim).
• Klavye çok küçük ve sağlam.
• Tasarımı çok güzel.

Negatif şeyler:
• CapsLock tuşu büyük. (Oyun oynarken "A"ya basarken CapsLock tuşunun kenarına eliniz temas edebiliyor. Bu da rahatsız ediyor.)
• Tuş (keycaps) hissiyatı pek güzel değil. Tuşların üzerinde sticker şeklinde harfler bulunduğu için eliniz tuş vuruşlarında akıcı hissi yakalayamıyor.
Gerçekten güzel bir klavye. Hayırlı olsun diyeyim mainleyecekseniz.

Benimkisi daha güzel :D
39TL'ye almıştım ben bunu :(

Son düzenleme:
29TL'ye almıştım ben bunu :(
İlk göz ağrım olan Tigoes K9 der susarım 🤫

Dosya Ekleri

• IMG_20230424_004532.jpg
    IMG_20230424_004532.jpg
    140,2 KB · Görüntüleme: 39
İlk göz ağrım olan Tigoes K9 der susarım 🤫
O tip klavyelerden nefret ediyorum kısa olmuş ya space tuşu daha da uzat.

(!) anlamını bilmeyen bir arkadaş daha.
Hayır hocam ondan değil komik geldi ironi olduğunu anladım tabii.

39TL'ye almıştım ben bunu :(
Vallahi bende de var bozulmuyor da ş*r*fs*z başka klavye alalım. 35 TL'ye almıştım ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı