Logitech MX keys klavyeye kola döküldü

Deneyeceğim dediğinizi fakat bu klavyenin tuşları sökülmüyor, sökülse her türlü işlem yapılabilirdi.

Maalesef vida yok arkada. Tuşlarda sökülmüyor.

Bu kötü işte. Eğer maliyeti filan belli olsa servise ücretli temizletin derdim. Ama ne kadar isterler belli olmaz. Pahalı klavye. Ya da şimdi içine devre temizleyici veya alkol de sıksanız oda riskli olabilir bir de kola iyice yapıştığı için sürtünme gücü olmadan sökermi oda meçhul. Bu arada klavye komple de bozulabilir.

Olmadı servisi arayın ücret tahmini söylerler mi veya yolladığınızda ücreti ne kadarsa haber versinler ona göre yaparlar ise onu deneyin derim.

Bu kötü işte. Eğer maliyeti filan belli olsa servise ücretli temizletin derdim. Ama ne kadar isterler belli olmaz. Pahalı klavye. Ya da şimdi içine devre temizleyici veya alkol de sıksanız oda riskli olabilir bir de kola iyice yapıştığı için sürtünme gücü olmadan sökermi oda meçhul. Bu arada klavye komple de bozulabilir.

Olmadı servisi arayın ücret tahmini söylerler mi veya yolladığınızda ücreti ne kadarsa haber versinler ona göre yaparlar ise onu deneyin derim.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Sizce servisten geldikten sonra, söküp takmadan dolayı bir deformasyon olur mu ?

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Sizce servisten geldikten sonra, söküp takmadan dolayı bir deformasyon olur mu?

Şimdi ücretli yaptırdığınız için garantili yapması lazım yani bunu konuşurken de söylersiniz sonrasında bir sorun olursa garanti durumu devam edecek mi? vs gibisinden yani çünkü zaten ücretli yaptırılan şeyler için garanti verilmesi lazım diye biliyorum.

Geri
Yukarı