Logitech Pro X oyunlarda boğuk ses

Darknight22

Femtopat
Daha fazla  
3 Gün önce aldığım kulaklık dün elime ulaştı ve kulaklık ile Valorant veya başka bir oyun oynadığımda seslerin yönünü bile algılayamıyorum. Kulaklığın problemi fazla silah sesi verip az ve boğuk ayak sesi vermesi sanırım, müzik dinlerken falan çok mükemmel ses geliyor ama oyuna girdiğimde ses garip bir şekilde boğuklaşıyor. Bütün driverlerini g Hub'u kurdum hepsini yaptım ama sonuç yine aynı.

Aynı problem bende dahil birçok kişide var. Logitech ne yaptı bilmiyorum ama her şeyin içine etti. 2 gündür bende sorunun cevabını arıyorum. Hala bulamadım. Sanırım iade edeceğim. Çok rezalet bir durum.

Önce şunu son ses çal onunla telefonla 12 saat bu 7 gün çalın açılır sesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Önce şunu son ses çal onunla telefonla 12 saat bu 7 gün çalın açılır sesi.

Dostum bu tamamen yazılımsal. Bir düzelip bir bozuluyor kendi kendine. Bir şey yapmadığın halde nevri dönüyor kulaklığın. Aynı sorunu yaşıyorum ve rezalet bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı