Logitech Pro X boğuk ses sorunu

Hocam bende de g Pro X var ve 2gün önce elime ulaştı. Boğuk ses gelmesinden ötürü 2 gündür denemediğim aramadığım şey kalmadı. Ve deneyecek bir şeyim kalmadı. İade sürecinde uğraşmak istemiyorum. Çünkü bu 2 günlük süreçte düzgün çalıştığı zamanda oldu. Yazılımsal bir sorun olduğu gerçek ama çözüme ulaşamadım. G Hub'ı indirince daha da kötüleşiyor her şey. Hele Surround açınca her şey çok daha kötüleşiyor. (İyice boğuk ve duvar arkasıymış gibi ses geliyor ). Çözüme ulaşan varsa ne olur yardımcı olsun.
Boğuk ses sorunu ilk kurulumu yaparken yaşamıştım. Düzelmesi için ben şunları yaptım; G hub yazılımını silip tekrar yüklemek, realtek driverlarını silip tekrar yüklemek, kulaklığı telefon kablosu ile bağlantıyı sağlamak(sonra tekrar pc için olan kabloyu takıyorsun), kasanın arka ve ön girişlerinin hepsini sırayla denemiştim. Aklıma şimdilik gelenler bunlar.

Boğuk ses sorunu ilk kurulumu yaparken yaşamıştım. Düzelmesi için ben şunları yaptım; g Hub yazılımını silip tekrar yüklemek, Realtek driverlarını silip tekrar yüklemek, kulaklığı telefon kablosu ile bağlantıyı sağlamak(sonra tekrar PC için olan kabloyu takıyorsun), kasanın arka ve ön girişlerinin hepsini sırayla denemiştim. Aklıma şimdilik gelenler bunlar.

Dostum dediklerinin hepsini zaten yaptım fakat bir işe yaramıyor. Sadece Realtek driverını silip yüklemedim. Nasıl yapılacağını bilmiyorum. Ayrıca bunlar seni çözüme ulaştırdı mı? Bu sorun iyice illet oldu başıma. Ürün kafamda ve benim şu an sinir küpünden bir farkım yok. Çözüme ulaştıysan yaşadığın süreci anlatırsan çok memnun olurum :)

Dostum dediklerinin hepsini zaten yaptım fakat bir işe yaramıyor. Sadece Realtek driverını silip yüklemedim. Nasıl yapılacağını bilmiyorum. Ayrıca bunlar seni çözüme ulaştırdı mı? Bu sorun iyice illet oldu başıma. Ürün kafamda ve benim şu an sinir küpünden bir farkım yok. Çözüme ulaştıysan yaşadığın süreci anlatırsan çok memnun olurum :)
Açıkcası boğuk ses sorununu nasıl çözdüm bilmiyorum. Ben mikrofonu çalıştıramadığım için bunları yapmıştım, en sonunda telefon kablosu takınca düzelmişti. Boğuk ses kendiliğinden düzelmişti sanırım.

Hocam bende de g Pro X var ve 2gün önce elime ulaştı. Boğuk ses gelmesinden ötürü 2 gündür denemediğim aramadığım şey kalmadı. Ve deneyecek bir şeyim kalmadı. İade sürecinde uğraşmak istemiyorum. Çünkü bu 2 günlük süreçte düzgün çalıştığı zamanda oldu. Yazılımsal bir sorun olduğu gerçek ama çözüme ulaşamadım. G Hub'ı indirince daha da kötüleşiyor her şey. Hele Surround açınca her şey çok daha kötüleşiyor. (İyice boğuk ve duvar arkasıymış gibi ses geliyor ). Çözüme ulaşan varsa ne olur yardımcı olsun.
7.1 açık mı?

Hayır. Açınca daha da berbatlaşıyor ses. Dostum 3 gündür kan ağlıyorum. Denemediğim şey kalmadı az önce son çare olarak format attım . Oda olmadı. her şey çok berbat. equ ayarları ile biraz adam edebiliyorum sadece. Ama olması gereken kaliteyi alamıyorum. yarın kargoya yolluyorum ürünü. İade edicem . gelen para ile 2. el az kullanılmış arctis 7 bakıcam. çünkü arctis 5 1100 tl parayı hak etmiyor. daha bir kaç önce 700 tl idi. g pro x hep aynı fiyattı .

Hayır. Açınca daha da berbatlaşıyor ses. Dostum 3 gündür kan ağlıyorum. Denemediğim şey kalmadı az önce son çare olarak format attım. Oda olmadı. Her şey çok berbat. Equ ayarları ile biraz adam edebiliyorum sadece. Ama olması gereken kaliteyi alamıyorum. Yarın kargoya yolluyorum ürünü. İade edeceğim. Gelen para ile 2. el az kullanılmış Arctis 7 bakacağım. Çünkü Arctis 5 1100 TL parayı hak etmiyor. Daha birkaç önce 700 TL idi. G Pro X hep aynı fiyattı.

Bende sıkıntısız şu an 2 ay olacak bir garantiye yolla istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı