Logitech Şansa Oyna Alınır mı?

ECetin

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Teknosa'da dolanırken "Şansa Oyna" diye bir kutu gördüm. Technopat'a girdim ve orada Technopat'ın videosunu gördüm. Baktım güzel geldi. Sizce Logitech G502 çıkar mı? Alınmalı mı yoksa alınmamalı mı? Teşekkürler.

Bende bu şansla kesin G300S çıkar :D Eğerki siz G300S gelse de razı olacaksanız alın gitsin, bakarsınız bir G502' de size gelir, denemekten zarar gelmez.

Dostum içinde fare en düşük fiyata olsa bile zaten aynı fiyata geliyor. en iyisi çıkma olasılığıda var en iyisi çıkarsa zaten baya bi kâr'a giriyorsun. [Diye biliyorum. (y)]

G502'nin olduğu kutu daha ağır olmalı. El hassasiyetiniz iyi ise hangisi ağırsa onu alırsınız. Terazi götürürseniz de başkalarının hakkına girerek, adaletten uzak şekilde G502 sahibi olabilirsiniz. :) Adı üstünde "Şansa Oyna". İlk seçtiği dondurmadan bedava çıkaran biriyseniz denemekten zarar gelmez. En kötü ihtimal piyasa fiyatına klavye ve fare sahibi olacaksınız, ikisine de ihtiyacınız varsa neden olmasın?

G502'nin olduğu kutu daha ağır olmalı. El hassasiyetiniz iyi ise hangisi ağırsa onu alırsınız. Terazi götürürseniz de başkalarının hakkına girerek, adaletten uzak şekilde G502 sahibi olabilirsiniz. :) Adı üstünde "Şansa Oyna". İlk seçtiği dondurmadan bedava çıkaran biriyseniz denemekten zarar gelmez. En kötü ihtimal piyasa fiyatına klavye ve fare sahibi olacaksınız, ikisine de ihtiyacınız varsa neden olmasın?

Ahahaha güzel taktikmiş :neşeli::neşeli::neşeli: İsteyen kaç gram-kg olduğuna bakıp öyle hesaplasın :mutlu::mutlu:

Girin Logitech'in sayfasına bakın özelliklerine: Logitech G300S'in ağırlığı 109 g, mouse ve kablo dahil (3,84 oz)
Logitech G502'nin ağırlığı 168 g, mouse artı kablo (5,9 oz)

yani tarttığınız 2 kutu arasında sanırsam 59 gram gibi bir fark olması gerek, eğer öyleyse o kutuyu alın :D

Tamam, hassas terazi var bizde, onla gideceğim. :D

Bu arada sorayım, acaba kutuyu gizliden açabilirmiyiz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı