Logitech Ürün Değişim Talebi

JackKipper

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Dijital Baskı / Grafik Tasarım
Zamanında bir gaflete düşüp Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum Logitech G633 kulaklığımdan önce gacır gucur sesler almaya şimdi de kablosunda sorunlar yaşamaya başladım. Ses aniden gidiyor ışık falan bağlantı kopuyor yani sonra kabloyu söküp takıyorum düzeliyor. Bu ürünü Logitech müşteri hizmetlerini arayarak değişim isteyebilir miyim? Yoksa Vatan Bilgisayar teknik desteğe mi vermem gerekiyor?

Edit: Ürünü alalı 1 sene 2 ay kadar bir süre oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrudan değişim talebi isteyemezsiniz. Logitech.com üzerinden ürünü kaydedip garanti talebi oluşturun. Onlar sizi yönlendirir.

Logitech garanti güvenilir merak etme, Logitech'e sitesinden yazarak veya arayarak sorununu anlatın, büyük ihtimal değişim ürününüzü yollayacaktır. Ben faremin sorunlu olduğunu belirtip sorunun kanıtı olarak video yolladım. Satıcıyla görüşmemi istediler. Ben de satıcımdan olumlu sonuç alamayınca tekrar Logitech'e yazdım, 2 günde Hollanda'dan UPS kargo ile değişim ürünüm elime geldi.

Bir not düşeyim, E-posta ile iletişim kurmayı seçerseniz size geri dönmeleri biraz uzun sürebilir. yoğunluklarına bağlı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı