Logitech vs Microsoft klavye mouse seti

Eğer oyun vb. işlev için almıyor. İş, tasarım gibi amaçlar için alacaksanız bu seçimler mantıklı. Şahsen bilek destekleri ve ergonomi sebepleriyle Logitech bir tık önde olduğunu düşünüyorum.

Eğer oyun vb. işlev için almıyor. İş, tasarım gibi amaçlar için alacaksanız bu seçimler mantıklı. Şahsen bilek destekleri ve ergonomi sebepleriyle Logitech bir tık önde olduğunu düşünüyorum.
Hocam pc’yi tv ye bağlayıp kullanacağım için kablosuz klavye mouse set arıyorum. Oyun oynayacağım başka modeller var mıdır uygun?

Hocam pc’yi tv ye bağlayıp kullanacağım için kablosuz klavye mouse set arıyorum. Oyun oynayacağım başka modeller var mıdır uygun?
Her halükarda şu an için kablosuz sizin için daha iyi bir tercih gibi görünüyor. Şu an için müsait değilim ama arkadaşlar da öneri sunucaklardır. En kısa sürede bende yardımcı olmaya çalışırım.

Biraz baktımda kablosuz gaming klavye yok galiba.
O yüzden belirttim. Kullanımız için kablosuz daha uygun. Kablosuz gaming gecikme süreleri sebebiyle zaten pek model yok veya çok pahalı. Şu an için şahsen iki seçenek arasında Logitech'in daha iyi olacağını düşünüyorum. Genel bir fikir aldıktan sonra karar verebilirsiniz.

Bunlara benzer bir Microsoft klavye kullanıyorum, bende ki modelde de bunlar gibi ESC tuşu ve fonksiyon tuşlarının yukarıda ayrıca bunlar gibi küçük. O yüzden pek kullanışlı değil.

Geri
Yukarı