Logitech Z533 calışmıyor

Cellat1337

Yoctopat
Daha fazla  
Logitech Z533 calışmıyor. Aldım bilgisayara bağladım calışmıyor. Telefona bağladım calışmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sesi sonuna kadar acıyorum beyaz ışık yanıyor sonra ışık sönüyor. Windows ses ayarına bakıyorum olmuyor.

IMG_8283.gif

Sesi sonuna kadar acıyorum beyaz ışık yanıyor sonra ışık sönüyor. Windows ses ayarına bakıyorum olmuyor.
Işık kendiliğinden mi sönüyor?

İlk saat yönünde cevirdiğim zaman ışık yanıyor. Yani ses actığım zaman tık diye ses geliyor sonra ışık sönüyor tepkime olmuyor, ses gelmiyor.
Evet cihazı bugün aldım Hepsiburada bugün teslimat ile ama iade edeceğim galiba.

Eki Görüntüle 1756214

Işık kendiliğinden mi sönüyor?

Düğmesi yerinden cıktı takamadım, nasıl takacağım? Şimdi beyaz ışık olduğu yer ses kısma acma düğmesi.

Var mı yardım edecek?

İlk saat yönünde cevirdiğim zaman ışık yanıyor. Yani ses actığım zaman tık diye ses geliyor sonra ışık sönüyor tepkime olmuyor, ses gelmiyor.
Evet cihazı bugün aldım Hepsiburada bugün teslimat ile ama iade edeceğim galiba.

Düğmesi yerinden cıktı takamadım, nasıl takacağım? Şimdi beyaz ışık olduğu yer ses kısma acma düğmesi.

Var mı yardım edecek?
Hocam düğmeyi kırdınız mı, bir kaç fotoğraf atın anlayalım.

Üstteki parçayı kendinize çekince gelmesi lazım. Bu yüzden tersine etki olarak içine bastırmayı deneyin. Sökme videolarında üstteki plastik parçayı çektiğimizde demir parça altta kalıyor. Sizde üstteki plastik parçada kalmış. Umarım kırılmamıştır. Dediğim gibi düz bir şekilde üstten bastırın girmesi lazım, girmezse kırılmış olabilir.

Geri
Yukarı