Logitech Z533 nasıldır?

cellman3092

Decapat
Daha fazla  
Logitech Z533 satın almak istiyorum. Fakat Hepsiburada sitesinde Beta Plus Teknoloji 1300 liraya satılırken Hepsiburada satıcısı 1900 liraya satılıyor. Ayrıca yeni versiyon olup olmadığınıda bilmiyorum. Eski versiyonda bazı kronik sorunlar vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Logitech Z506 kullanmaktayım.

Z533'ü Z506 ile kıyaslayacak olursam Z533'ün Subwooferi bir tık daha güçlü dolayısıyla müzik performansında Z506'dan iyi denebilir.
Z506, gücü subwooferdan ziyade diğer hoparlörlere daha çok yaydığı için film, oyun gibi sinematik ortamlarda Z533'ten daha iyi performans gösterir.
Yani, ikisi farklı işler için anlayacağınız. Hem aradaki farkı anlayın diye kıyasladım hem de Z533'ü anlatmış oldum.

Z506'yı baya önceden almıştım en az 6 yıllık var ve herhangi bir kronik soruna denk gelmedim. Z533'ün kronik sorunları hakkında bir bilgim yok.

Z506'dan çok memnunum. Satan yer/site bulabilirsen öneririm.
Müzik performansında Z533 daha başarılı olabilir ancak Z506'nın performansı da tatmin edici.

Son düzenleme:
Ben Logitech Z506 kullanmaktayım.

Z533'ü Z506 ile kıyaslayacak olursam Z533'ün subwooferi bir tık daha güçlü dolayısıyla müzik performansında Z506'dan iyi denebilir.
Z506, gücü subwooferdan ziyade diğer hoparlörlere daha çok yaydığı için film, oyun gibi sinematik ortamlarda Z533'ten daha iyi performans gösterir.
Yani, ikisi farklı işler için anlayacağınız. Hem aradaki farkı anlayın diye kıyasladım hem de Z533'ü anlatmış oldum.

Z506'yı bayağı önceden almıştım en az 6 yıllık var ve herhangi bir kronik soruna denk gelmedim. Z533'ün kronik sorunları hakkında bir bilgim yok.

Z506'dan çok memnunum. Satan yer/site bulabilirsen öneririm.
Müzik performansında Z533 daha başarılı olabilir ancak Z506'nın performansı da tatmin edici.

Galiba thonet vander laut 2+1 ses sistemi alacağım. Logitech Z533 ve Z333 yorumları beni korkutuyor fiyatlar bu kadar artmış daha çok müzik dinlemek için kullanacağım Logitech bu iki modelde mid seslerin kötü olduğunu okudum. Ülkede adamakıllı hoparlör kalmamış. Çeşit azalmış.

Edifier M3200 ve Edifier S350DB önerecektim ama satan yer bulamadım.

Şunlara bakın derim:

Özellikle Trust'a bakın.

Edifier M3200 ve edifier S350dB önerecektim ama satan yer bulamadım.

Şunlara bakın derim:

Özellikle Trust'a bakın.

90 Euro'ya edifier 1280t buldum. Kargo ücreti 40 euro olduğunu görünce almadım. Türkiye satıcı buldum fakat fiyatı 5 bin Türk lirasına yaklaşıyordu. Trust hoparlör inceledim malzeme kalitesi kötü olduğu yazıyordu. Trust hoparlör 2.1 olan 2.5-3 kilo thonet vander 2.1 7.1 kilo. Thonet vander incelemelere baktım birisi çok iyi diyor diğeri vasat diyor.
İlk attığınız Trust lino masaüstü bilgisayar için kullanılabilir mi? MSI MPG B550 Gaming Plus kullanıyorum. Optik ve AUX ses çıkışım var. Uyumlu ise bu model isteğimi karşılıyor hocam teşekkürler ürünü aldığımda detaylı bilgi yaparım.

Son düzenleme:
İlk attığınız Trust lino masaüstü bilgisayar için kullanılabilir mi? MSI MPG B550 Gaming Plus kullanıyorum. Optik ve AUX ses çıkışım var. Uyumlu ise bu model isteğimi karşılıyor hocam teşekkürler ürünü aldığımda detaylı bilgi yaparım.
Hiçbir sıkıntı olmaz hocam. Gayet de uyumlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı