Logitech Z906 2. el ederi nedir?

muhammetaci

Hectopat
Merhaba Logitech Z906 kullanıyorum, bir senelik falan, bir senede garantisi var doğal olarak. Satışa koysam ederi nedir, kaça koyayım? 5000'e koydum yüzüne bakan olmadı ama o zaman 6000'e vardı. Sıfırıda şu anda en ucuz 7500TL, ondan sonra 8500TL'den devam ediyor. Harman kardon avr sisteme geçmek için satmak istiyorum, avr sistemlerde uçmuş ucuza da vermek istemiyorum arada kaldım ne önerirsiniz?

Dosya Ekleri

• 1653512605174.png
    1653512605174.png
    198,8 KB · Görüntüleme: 86
Biraz fiyat kıracaksın bu tip aletlerin alıcısı zaten azdı artık günümüz şartlarında iyice azalmıştır. Fiyatlar olsun. Ayrıca bir de apartmanda da kullanılmaz bu :D villası olan adam da 2. el bakmaz :D zaten 5-6 veren 8'e sıfırı alır diye düşünüyorum. En iyisi 3500-4000 arası pazarlık payı bırak.

Şu hali ile 5000 lira belki göze dolgun gelebilir. 4850 lira gibi bir rakam yazarak ve ufak ikramda bulunarak 4500 liraya kadar satabilirsiniz.

Biraz fiyat kıracaksın bu tip aletlerin alıcısı zaten azdı artık günümüz şartlarında iyice azalmıştır. Fiyatlar olsun. Ayrıca bir de apartmanda da kullanılmaz bu :D villası olan adam da 2. el bakmaz :D zaten 5-6 veren 8'e sıfırı alır diye düşünüyorum. En iyisi 3500-4000 arası pazarlık payı bırak.

Ben apartman dairesinde kullanıyorum birkaç kere şikayet aldım bası fazla açmıyorum sıkıntı yok şu anlık.

Bu da benim 14 yaşında :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Maşallah :D

Tabii apartman kalitesine göre değişir benim oturduğum apartmanda üstte adam öksürse sesi geliyor. 1+1'e bile rahatsız oluyorlar
bende bass ın titreşimi gidiyor sadece, biraz da uğultu oluyor ciddi ciddi deprem oluyor sanmışlar 😂🤣 o zaman dan beri kısık kullanıyorum arada tutamıyorum kendimi sallıyorum 20 30 saniye kadar ona da bir şey demesinler bi zahmet.
Bu da benim 14 yaşında :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Maşallah :D
Kusura bakmada yanına yaklaşamaz. :D

Geri
Yukarı