Logitech Z906 2. el ederi nedir?

bende bass ın titreşimi gidiyor sadece, biraz da uğultu oluyor ciddi ciddi deprem oluyor sanmışlar 😂🤣 o zaman dan beri kısık kullanıyorum arada tutamıyorum kendimi sallıyorum 20 30 saniye kadar ona da bir şey demesinler bi zahmet.

Kusura bakmada yanına yaklaşamaz. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bariz Watt ve sene farkı var zaten. Bu arada Z5500 en babaları. Ben bir de masanın rafın tepesine koyuyorum alttaki komşunun hatırı çok kullanamıyorum malesef. Bilmiyorum çözüm bulamadım eski apartman sonuçta. Az açsam gönlüm el vermiyor yerdeyken çok daha güzel. Bunun üzerine konu açtım millet linçlerdi insanların özgürlüğünü alıyorsun falan diye saçma sapan fakir bebeleri dolmuştu hayatında bass duymamış hiç. Yoksa artık bende bu videodaki kadar bile kullanmıyorum siz düşünün.

Bide benim oda alttakinin oturma odası ya çıldırıyorum onların beyin yoksunu bir bebesi var ses yapıyor bazen ertesi gün köküne kadar açıcam diyorum vazgeçiyorum :D

Hocam bariz Watt ve sene farkı var zaten. Bu arada Z5500 en babaları. Ben bir de masanın rafın tepesine koyuyorum alttaki komşunun hatırı çok kullanamıyorum maalesef. Bilmiyorum çözüm bulamadım eski apartman sonuçta. Az açsam gönlüm el vermiyor yerdeyken çok daha güzel. Bunun üzerine konu açtım millet linçlerdi insanların özgürlüğünü alıyorsun falan diye saçma sapan fakir bebeleri dolmuştu hayatında bass duymamış hiç. Yoksa artık bende bu videodaki kadar bile kullanmıyorum siz düşünün.

Bir de benim oda alttakinin oturma odası ya çıldırıyorum onların beyin yoksunu bir bebesi var ses yapıyor bazen ertesi gün köküne kadar açacağım diyorum vazgeçiyorum :D

Aç aç 5dkdan hiçbir şey olmaz, kimse bir şey diyemez. Bizim de dubleks merdivenlerinin olduğu duvar kağıttan herhalde, oradan çok ses geliyor. Bir de apartman boşluğu var, aptalın teki apartman boşluğunun olduğu odaya TV koymuş, camda açık normal de fısıldasan tüm apartman rahatça duyar, hem bağıra bağıra çocuk sesi var hem de TV'nin sesi var. Ramazanda gece 3'te uyandığımı biliyorum sesten. Gelipde günün ortasında 5dk açtım diye kimse şikayet edemez beni. O linçleyen tayfayada iyi giydirirdimde ban yemeyelim durup dururken.

Aç aç 5dkdan hiçbir şey olmaz, kimse bir şey diyemez. Bizim de dubleks merdivenlerinin olduğu duvar kağıttan herhalde, oradan çok ses geliyor. Bir de apartman boşluğu var, aptalın teki apartman boşluğunun olduğu odaya TV koymuş, camda açık normal de fısıldasan tüm apartman rahatça duyar, hem bağıra bağıra çocuk sesi var hem de TV'nin sesi var. Ramazanda gece 3'te uyandığımı biliyorum sesten. Gelipde günün ortasında 5dk açtım diye kimse şikayet edemez beni. O linçleyen tayfayada iyi giydirirdimde ban yemeyelim durup dururken.
Sen satma onu keyfine bak her zaman bulunmuyor böyle oyuncaklar. Ben de indirebilirim belki yere. Bu arada gündüzleri ses yapabilme hakkımız var diye biliyorum akşam olana kadar serbest bu tür şeyler.

Üstteki komşu var. Onun üstündeki çocuk tepiniyor resmen. Bakıcısı diyor sanırım ses yap falan diye. Daha sonra bu kadın da çıldırıyor kelimenin tam anlamıyla hayvanlar falan diye bağırıyor şaka değil :D
Konuyu açarken dikkatli ol çok cringe yorumlar var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı