Logitech'in Yeni Oyuncu Klavyesi: G513

• Konuyu başlatan Jira
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 7B
Geçtiğimiz günlerde Logitech yeni mekanik klavyesi G513'ü duyurdu. Romer-G veya Romer-G Lineer mekanik anahtarlarına, RGB aydınlatmaya ve bilek desteği mevcut. Klavyenin arkasında da USB çıkışı mevcut. Carbon ve silver olarak 2 ayrı şekilde satışa sunulacak. Aynı anda 26 tuş desteği sağlıyor ve gölgelenmeyi önlüyor. Logitech Gaming Software ile klavyeyi daha da özelleştirmeniz mümkün.

Cherry MX seçeneği de sunulsaydı daha güzel olabilirdi. Şu an Amazon üzerinden 150 $ gibi bir etikete sahip. Henüz satışa çıkmadı.

Tanıtım videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün Fotoğrafları:

g513-backlit-mechanical-gaming-keyboard.gif

g513-backlit-mechanical-gaming-keyboard.png

g513-backlit-mechanical-gaming-keyboard.png

Ben ettiğini düşünüyorum.
Edebilir. Ancak Logitech'in çok hüsrana uğrayan klavyeleri var. Bunun sebebi switchlerin düşük kalitede olması. Kullanıcıların çoğu Cherry Mx fiyatına Romer-G klavyeleri tercih etmez.

Bu yüzden Logitech Romer-G'den kurtulduğu an satış rakamları doğrudan artar.

Alan gene alıyor, Romer-G anahtarlar kötü değil. Ama bir Cherry MX olmadığı da bariz ortada. Klavye genel olarak iyi, Romer-G anahtar tercihleri arasında olacak kullanıcıların bakacağı bir model olacaktır.

G810, G Pro, G613, G410 satışlarında Logitech kötü bir iş çıkarmadı. Zarar etseler veya istenileni alamasalar Romer-G anahtarlı klavyelere bu kadar yönelmezler. Logitech bunu düşünebilecek kadar tecrübeli ve büyük bir marka zaten.

Pad'i gerçekten konforlu gözüküyor, 1-2 multimedya tuşu olsaydı beni daha çok cezbedebilridi.
Multimedya tuşları mevcut, yazılım üzerinden makro atanabiliyor.

İncelemek için sabırsızlanıyorum. Bu arada Romer-G anahtarlar klasik membran klavye kadar olmasa da antrenman ve günlük kullanım için çok rahat ve ergonomik ve maçlarda da gayet başarılı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı