Logitech'te Bloody gibi makro yazılır mı?

DysonLight

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar Bloody mouselarda no recoil yaparak silah sekmesi sıfıra indiriliyor. Aynısını Logitech fareler için bulamadım var mıdır? Yoksa Bloody mouse mi almak gerekir? Ayrıca Bloody'nin diğer mouselardan farkı ne ki böyle bir özelliği var?

Bloody farelerde hareket kayıt özelliği olduğu için bütün oyunlara no recoil yapabiliyor. Rust oyununda yasak mesela. Pubg gibi silahı çok tepen oyunlarda sekmeyi yok ettiği için yasak. Yazılımı on numara fakat sıkıntılı. Soruna gelecek olursa no recoil olayı sadece bloodyde olur.
Bloody farelerde hareket kayıt özelliği olduğu için bütün oyunlara no recoil yapabiliyor. Rust oyununda yasak mesela. Pubg gibi silahı çok tepen oyunlarda sekmeyi yok ettiği için yasak. Yazılımı on numara fakat sıkıntılı. Soruna gelecek olursa no recoil olayı sadece bloodyde olur.
Edit: Silahın koordinatları ile direkt oto recoil yaptığı için ban riski olabilir. Ama CS godan makronun ban sebebi olmadığına dair açıklama gelmişti. Pubgde ban atabilir.

Edit: Silahın koordinatları ile direkt oto recoil yaptığı için ban riski olabilir. Ama CS godan makronun ban sebebi olmadığına dair açıklama gelmişti. Pubgde ban atabilir.
Teşekkür ederim fakat bloody mouselar çok pahalı. Uygun bulursam alacağım. Logitech için makro yapmaya çalıştım oyuna girince çalışmıyor. Bloody makrolarını izledim misal;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

pubg pek oynamıyorum ama valorant cs go gibi oyunlar için düşünüyorum.

Teşekkür ederim fakat bloody mouselar çok pahalı. Uygun bulursam alacağım. Logitech için makro yapmaya çalıştım oyuna girince çalışmıyor. Bloody makrolarını izledim misal;

pubg pek oynamıyorum ama valorant cs go gibi oyunlar için düşünüyorum.
Anladım a4tech bloody alarak tepme işini çözebilirsiniz. Logitech için varsa da ben bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yazacaktır.

Silahın hangi eksene doğru teptiğini tespit edip ona göre yazılım yazma. Diyelim ki sağ sola çok tepiyor x ve y eksinini ona göre falan ayarlıyor. Ve sadece sol clicke basıyor sağa sola oynatmıyorsunuz. Ayrıca farenin yazılımı ücretli fakat açık olarak gelen modellerde var bakabilirsiniz.
Peki hareket kaydetme nedir ? Oyuna göre mi program ayarlıyor.

@DysonLight Hile açarken forumdan yardım alan bir arkadaş daha.Hile açmak kötü bir şeydir.
Ne yapalım ? Koskoca logitech aldık adam gibi makro programı yok. Bloody e baktım her türlü recoil yapıyor. Ayrıca ben kullanıyorum sen değil.
@DysonLight Hile açarken forumdan yardım alan bir arkadaş daha.Hile açmak kötü bir şeydir.

Ayrıca adamlar yapmış ki kullanıyorum. Ayrıca yasak olsa konu açtırmazlardı. Bunu da hesaba kat. Bir şikayetin varsa forum yetkilileri ile görüş.

Kardeşim kısaca bloody mouse sorununu çözer. Boşverin tartışmaya değmez. Birbirinizi kırmayın.
Hile kullanmak haksızlıktır yeter ya bir bitmediniz bu ne hile yasak kötü birşey yeter hergün bıktık sizden yasak kardeşim yasak @Recep Baltaş böyle konular onaylanmasın. @DysonLight

Benimkinde double Click var ama kullanmıyorum.
Ne yapalım ? Koskoca logitech aldık adam gibi makro programı yok. Bloody e baktım her türlü recoil yapıyor. Ayrıca ben kullanıyorum sen değil.

Ayrıca adamlar yapmış ki kullanıyorum. Ayrıca yasak olsa konu açtırmazlardı. Bunu da hesaba kat. Bir şikayetin varsa forum yetkilileri ile görüş.

Geri
Yukarı