Logo veya editler ücretli nerede satılabilir?

OrhanIlhan

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese. Ben kendimce logo ve editler yapıyorum. Bu yaptıklarımı satabileceğim, ücretle logo veya edit yapabileceğim bir site var mı güvenilir?

Öncelikle yaptığın logolardan birkaçını bizimle paylaşabilir misin?

Önceden yaptığım birkaçtane vardı YouTube için bulabilirsem atarım şimdi.

Öncelikle yaptığın logolardan birkaçını bizimle paylaşabilir misin?

Bundan birkaç tane yapmıştım. Arkadaşlarım için.

Fiverr de yapabilirsiniz hem dolar kazanırsınız kayıt ücretsiz.

Kayıt oldum ama nereden ilan koyacağımı bulamadım.

İlk satıştan çıkartırsınız parasını. Yaptığınız örnek çalışmalar varsa ilana eklemeyi unutmayın. Anternatif olarak r10'da logo işi yapabilirsiniz.
Bakacağım teşekkürler.

Dosya Ekleri

• channels4_profile.jpg
    channels4_profile.jpg
    4,7 KB · Görüntüleme: 44
Önceden yaptığım birkaçtane vardı YouTube için bulabilirsem atarım şimdi.

Bundan birkaç tane yapmıştım. Arkadaşlarım için.

Kayıt oldum ama nereden ilan koyacağımı bulamadım.

İnternette nasıl ilan açılır gibi videolar var bir bakın ve kullandığınız logolar %99 hazır template kendiniz çok daha özgün şeyler yaparsanız çok daha güzel olur fiverr de öyle logoların alıcısı olmaz diye düşünüyorum

İnternette nasıl ilan açılır gibi videolar var bir bakın ve kullandığınız logolar %99 hazır template kendiniz çok daha özgün şeyler yaparsanız çok daha güzel olur fiverr de öyle logoların alıcısı olmaz diye düşünüyorum.

Profesyonel logolar en az 200'den başlıyor bildiğim kadarıyla. Benimkiler basit logo 10 belki 20 TL'ye ilana koyarım.

İnternette nasıl ilan açılır gibi videolar var bir bakın ve kullandığınız logolar %99 hazır template kendiniz çok daha özgün şeyler yaparsanız çok daha güzel olur fiverr de öyle logoların alıcısı olmaz diye düşünüyorum
Tek background hazır diğer herşeyi kendim yaptım font renkler vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı