LoL 12.22 yamasından sonra skin çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 7
Ben bu sabah bilgisayari actigimda hitmanpro direkt 5 tane trojen gosterdi hepsi o programin dosyalarinin icinde bilmiyorum acikcasi guvenemiyorum. Baska bildiginiz alternatif uygulama var midir?
Benim kullandığım programda virüs olarak algıladı. Lolskin gibi virüs algılanmayacak bir uygulama bulmamız lazım tüm inject uygulamaları virüslü.

Bu tarz uygulamaları bedava yapmakla uğraşmazlar onun ücret alma yolu ise bilgilerini çalmak muhtemelen xD
Aynen iyi dedin kral milyon dolarlarım vardı bir bakayımda ne kadarını çekmişler karttan.

Ee kanka senin gibi düşünen insanları yiyorlar sonra aa hesabım niye gitmiş aa biri mailime girmeye çalışmış falan fistan, zaten milyonların olsa lolskin niye indiresin? xD
Hırsızın fakirle işi olmaz siz çok bilim kurgu film/dizi izliyosunuz galiba. Param olsa da şu oyuna 1 kuruş harcamam. Ana bacı din diyanet Atatürk peygamber hiçbir şeyi atlamadan saydıran veletler en fazla 3 gün chat cezası alıyor, script kullananlar ceza almıyor. Onlara izin varsa bana da izin var.

Hırsızın fakirle işi olmaz siz çok bilim kurgu film/dizi izliyosunuz galiba. Param olsa da şu oyuna 1 kuruş harcamam. Ana bacı din diyanet Atatürk peygamber hiçbir şeyi atlamadan saydıran veletler en fazla 3 gün chat cezası alıyor, script kullananlar ceza almıyor. Onlara izin varsa bana da izin var.

Gerçekler bilim kurguluk bir durum yok forumlara girip örneklerini görebilirsiniz dostum.

Ee kanka senin gibi düşünen insanları yiyorlar sonra aa hesabım niye gitmiş aa biri mailime girmeye çalışmış falan fistan, zaten milyonların olsa lolskin niye indiresin? xD.

Aynen dostum mailin banka hesaplarına bağlı onlarca şirket ve banka dokümanların var multi milyonersin hatta hırsızda düşünüyor ben bu parayı nereden bulurum? ya diye AAA LoL skın kullananları aklına getırıyor LoL skın kullanan herkes multi milyoner hem de oradan parayı vurup zengın olacagını anlıyor LoL skın adında herkese RAT atıyor değil mi? XD.

Yeni konular

Geri
Yukarı