Çözüldü LoL açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yexnova

Decapat
Daha fazla  
LoL'e tıklıyorum açılmıyor. Riot Games istemcisinden açmaya çalıştım hesabınıza girmekte sorun yaşıyoruz diyor. Genel bir problem midir?

Çözüm
Doğruyu istersen açılmaması için sağlığın için daha iyi.

Ayrıca sorunun istemci alakalı değil hesabın ile ilgili bence "hesabınıza girmekte sorun yaşıyoruz" demişsin yani yeni bir hesap aç ve onun ile girmeyi dene belki hesabında bir problem vardır.

Sıkıntı yok Riot Client'ten bu kez açtığımda düzeldi.
Genel değil az önce girdim.

LoL'e tıklıyorum açılmıyor. Riot Games istemcisinden açmaya çalıştım hesabınıza girmekte sorun yaşıyoruz diyor. Genel bir problem midir?

Eğer Riot istemcisinde giriş yaparken küçük "ı" veya büyük "i" varsa onları ı/i yapıp tekrar deneyin. Yani Türkçe karakterleri İngilizce yapın.

Dostum selam bende de aynı sorun oluyor. Başlat çubuğuna sağ tıkla Görev Yöneticisi'ni başlat. Oradan Riot Client ile ilgili her şeyi kapat Vanguard dahil LoL de dahil sonra baştan aç. Olmuyorsa Riot Client açıkken sadece Görev Yöneticisi'nden sadece LoL'ü kapat tekrar aç de bende eskiden Valorant'ta oluyordu oradan aklıma geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum selam bende de aynı sorun oluyor başlat çubuğuna sağ tıkla Görev Yöneticisi'ni başlat oradan Riot Client ile ilgili her şeyi kapat Vanguard dahil LoL de dahil sonra baştan aç olmuyorsa Riot Client açıkken sadece Görev Yöneticisi'nden sadece LoL'ü kapat tekrar aç de bende eskiden Valorant'ta oluyordu oradan aklıma geldi.

Hocam, direkt LoL simgesine tıklıyorum. LoL hakkında hiçbir şey çıkmıyor. Dediğinizi yaptım yine de olmadı.

Riot Client'den girdim ve sorun şimdi çözüldü. Daha önce olmuyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ayrıca sorunun istemci alakalı değil hesabın ile ilgili bence "hesabınıza girmekte sorun yaşıyoruz" demişsin yani yeni bir hesap aç ve onun ile girmeyi dene belki hesabında bir problem vardır.

Sıkıntı yok Riot Client'ten bu kez açtığımda düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı