LOL ani FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

Ceff

Centipat
Merhaba oyunda 160-180 arası aldığım FPS 1-2 bazen 3-4 saniyeliğine 25 30'a kadar düşüyor
Ve bu çok sorun oluyor bunu nasıl çözebilirim?

Bende iki üç yama öncesine kadar 840m ekran kartımla sabit 60 fps oynuyordum. Daha sonra senin sorununu yaşadım, grafikleri ortaya çektiğimde sabit 60 ve fps dropsuz oyunu oynamaya devam ettim.

Ejder ruhundan kaynaklanıyor sanırım. Bende de %40 düşüş oluyor oradan itibaren. Tabi aylardır girmiyorum düzelmiştir belki.
Valla hocam ondan olabilir mi bilmiyorum ama çok saçma bir şekilde düşüyor Fps en düşmeyecek yerde düşüyor.
Bende iki üç yama öncesine kadar 840M ekran kartımla sabit 60 FPS oynuyordum. Daha sonra senin sorununu yaşadım, grafikleri ortaya çektiğimde sabit 60 ve FPS dropsuz oyunu oynamaya devam ettim.

Deneyeceğim teşekkürler, grafik ayarlarınız kişiselleştirilmiş miydi yoksa düşük orta yüksekten biri miydi daha önce?

Valla hocam ondan olabilir mi bilmiyorum ama çok saçma bir şekilde düşüyor Fps en düşmeyecek yerde düşüyor.

Deneyeceğim teşekkürler, grafik ayarlarınız kişiselleştirilmiş miydi yoksa düşük orta yüksekten biri miydi daha önce?
Orta ayarlara çektim çubuktan skilleri daha iyi görebilmek için sadece efekt kalitesini yüksek yaptım.

LoL'de bir süredir bir sıkıntı var. Bazı zamanlarda tüm oyun için oyun donuyor, sunucu bağlantı kopuklukları yaşanıyor. Bu durumu tek yaşayan ben değilim ve sistemim gayet güçlü normalde en yüksek ayarlarda ortalama 180 FPS alıyorum. Oyundaki diğer oyuncular da yazdığım şeyleri doğruluyorlar. Anlayacağınız Riot Games Covid-19 ve Runeterra gibi sebeplerden dolayı zor dönemler geçiriyor gibi gözüküyor. Şimdilik bu kadar yazıyorum aklıma gelen bir şey olursa eklerim.

Oyun sorunlu, o dediğin kasmalar var ya hani herkeste aynı anda oluyor haberin olsun :) Arkadaşımla DC'den konuşup lol oynarken bende drop olunca hemen söylüyorum, o da kendisinde olduğunu belirtiyor. 200'den 20-30'a iniyor bir anda :) Rito games.

Yeni konular

Geri
Yukarı